Ważne

Samsung Galaxy S7 32GB za 2999 złotych w Sferis, a do tego starter Play 9GB gratis

Galaxy S7 to obecnie jeden z najlepszych, dostępnych w sprzedaży smartfonów – mimo że od jego premiery upłynęły już trzy miesiące i w międzyczasie na rynku zdążyło pojawić się kilku mocnych konkurentów. Czas działa jednak na korzyść klientów – cena flagowca nieco spadła, a w promocji, przygotowanej przez Sferis, otrzymacie w dodatku miły prezent.

W Sferis Galaxy S7 możecie kupić teraz za 2999 złotych. Do wyboru macie trzy wersje kolorystyczne: białą, czarną i złotą. Oczywiście chodzi tutaj o wariant z 32 GB pamięci wewnętrznej (64 GB nie jest dostępne na naszym rynku). Na szczęście można ją rozszerzyć przy pomocy karty microSD, więc na pewno nie zabraknie Wam miejsca na Wasze pliki (aplikacje też można przenosić na microSD).

Samsung Galaxy S7 promocja Sferis

Jak wspomniałem wcześniej, Sferis „dorzuca” do zakupionego Galaxy S7 w prezencie starter Play o wartości 19 złotych. Na start otrzymujecie od operatora 9GB, a później jeszcze co miesiąc 500 MB przez cały rok, czyli razem 6GB – również bezpłatnie.

Warto też dodać, że cały czas obowiązuje promocja, w ramach której otrzymujecie pakiet Samsung Guard S7, w ramach którego macie zapewnioną (jednorazowo) bezpłatną wymianę wyświetlacza w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu, przedłużoną gwarancję do 36 miesięcy, aplikację My Knox oraz zagwarantowany odkup smartfona w przypadku chęci zakupu Galaxy S8.

Promocja w Sferis trwa od 18 maja do 29 maja lub do wyczerpania zapasów. Wygląda na to, że nie ma ograniczenia, więc jedna osoba może kupić więcej niż tylko jeden smartfon w obniżonej cenie.

Tekst powstał przy współpracy ze Sferis

Źródło: Sferis

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona