Ważne

9,7-calowy Samsung Galaxy Tab A już z Androidem 6.0.1 Marshmallow

Jako pierwsze Androida 6.0.1 Marshmallow otrzymały Galaxy Tab S2 9.7 oraz Galaxy Tab S2 8.0. I nie ma się czemu dziwić, w końcu jest to flagowa seria w portfolio. Przyszedł jednak i czas na tańsze modele – na pierwszy „rzut” poszedł 9,7-calowy Galaxy Tab A.

Dokładniej mówiąc, chodzi o wariant z samym Wi-Fi, czyli model o oznaczeniu kodowym SM-T550. Najnowszą wersję oprogramowania otrzymali właśnie mieszkańcy Francji. Build podpisany jest jako T550XXU1BPE1 i oprócz Androida 6.0.1 Marshmallow, „przynosi” ze sobą najświeższe poprawki zabezpieczeń.

Możemy się spodziewać, że proces aktualizacyjny zostanie tak samo „rozbity”, jak w przypadku Galaxy Tab S2 9.7 i Galaxy Tab S2 8.0. Możliwość pobrania oraz zainstalowania nowej wersji systemu pojawiać się więc (najpewniej) będzie w różnych krajach, u posiadaczy różnych modeli i to w bliżej nieokreślonych momentach. Dlatego nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy trafi ona do Polski – to jak wróżenie z fusów.

Na koniec przypomnę jeszcze, że (mimo wszystko) Samsung zaczął wywiązywać się ze swoich obietnic, złożonych w marcu, że przedstawiciele serii Galaxy Tab A również otrzymają aktualizację do Androida Marshmallow.

Źródło: SamMobile

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona