Ważne

iPhone 7 na kolejnym zdjęciu

iPhone 7 w ostatnim czasie jest bohaterem wielu doniesień, więc nie powinniśmy być zaskoczeni, że właśnie pojawiło się następne. Tym razem mamy do czynieniem z wyciekiem zdjęcia, na którym (po raz kolejny) uchwycono tył smartfona. To, co możemy zobaczyć, zdaje się pokrywać z wcześniejszymi rewelacjami.

Na początku należy zaznaczyć, że mamy tu do czynienia z 4,7-calowym iPhonem, bowiem według licznych doniesień, wariant 5,5-calowy ma otrzymać podwójny obiekty aparatu. Tutaj natomiast widzimy tylko jedno “oczko”. Jest ono podobnej wielkości, co w iPhonie 6S i nadal “wystaje” ponad obudowę. Obok znalazła się lampa błyskowa oraz dwa otwory. Być może jeden z nich “skrywa” laserowy autofokus, aczkolwiek nie mamy w tej kwestii żadnego potwierdzenia.

Ponownie również możemy zauważyć, że usunięto prostopadłe (względem boków) plastikowe wstawki i pozostawiono jedynie te, które “stykają” się z górną oraz dolną krawędzią iPhone’a 7. Całość jednak w ogromnej większości (mimo wszystko) dość mocno przypomina iPhone’a 6S.

iPhone 7

Jak widać, co i rusz dostajemy kolejne potwierdzenia, że iPhone 7 nie będzie się pod względem designu znacznie różnił od swojego poprzednika. To zaskakujące posunięcie, bowiem przyzwyczailiśmy się do tego, że co dwa lata dokonuje się znaczna zmiana w tej kwestii.

Źródło: MobiPicker

Komentarze

 • Longmanus

  Imho, estetycznie obrzydlistwo…, wygląda jak wczesna beta 6s na częściach od pierwszego ipada – 6s dla odmiany uważam za bardzo ładny telefon. Bynajmniej nie jestem hejterem firmy na A., używam androida ale szczerze uważam że paru rzeczy Goggle mogło by się nauczyć np. zarządzania pamięcią, zarządzania sklepem z aplikacjami i estetyki – ale to już bardziej do producentów niż stricte Google, jeśli to nie fake to radzę sprzedać akcje Apple…

 • Foorio

  czym sa robione te zdjecia z przeciekow? Widelcem?! Mozna policzyc piksele. Obwodka wokol aparatu jest kanciasta i malo to przekonujace.

  • DanSlenders

   Sam się dziwię, że nie są robione lustrzankami na statywie, w końcu to tak łatwo wnieść na teren zamkniętego zakładu

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona