Ważne

Kolejne informacje na temat nadchodzących nowości Lenovo

Od jakiegoś czasu wiemy, że Lenovo szykuje premierę kilku nowych urządzeń podczas konferencji zaplanowanych na 17 maja, a także 9 czerwca. Tym razem pojawiło się kilka nowych informacji na temat sprzętów, które zostaną zaprezentowane.

Dotąd o Lenovo Moto G czwartej generacji wiedzieliśmy, że zostanie wyposażona w 5,5-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080 pikseli), 13-megapikselowy aparat główny i kamerkę o matrycy 5 Mpix na przodzie. Całość ma dopełnić akumulator o pojemności 3000 mAh oraz system operacyjny Android w wersji 6.0 Marshmallow.

Niedawno pojawiła się informacja, że urządzenie będzie posiadało 3GB pamięci RAM, a nie, tak jak wcześniej przypuszczano, 2GB. Oznaczałoby to, że urządzenie będzie znacznie szybsze, niż sugerowały wcześniejsze plotki. Może się jednak okazać, że w Geekbench widoczna jest częściowa specyfikacja drugiego modelu – Moto G Plus, która od wersji podstawowej różnić się ma właśnie ilością pamięci operacyjnej oraz aparatem – 16Mpix zamiast 13Mpix.

Moto G4

Oprócz tego do sieci dostała się informacja o jeszcze jednym urządzeniu ze stajni Lenovo. Pojawiło się zdjęcie prasowe, na którym prawdopodobnie widnieje Moto E (2016).

moto e3

O kolejnej generacji Moto E nie wiemy zbyt wiele. Według plotek urządzenie może mieć wyświetlacz o przekątnej 5 cali. Na temat specyfikacji modelu, na chwilę obecną, nic nie wiadomo.

Źródło: phonearena (1), (2)

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona