Ważne

Samsung Galaxy S5 Neo oraz LG G Flex 2 wkrótce otrzymają aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow

Aktualizacji systemu do nowszej wersji w przypadku Androida mogą być pewni jedynie posiadacze flagowych urządzeń. Pozostali skazani są może nie tyle na łaskę, co na dobrą wolę producenta. Do tej pory nie mieliśmy pewności, czy Samsung Galaxy S5 Neo i LG G Flex 2 otrzymają update do Androida 6.0 Marshmallow. Teraz już wiemy, że tak.

Co ciekawe, aktualizacja dla tego pierwszego pojawiła się niedawno w Trynidadzie i Tobago (Ameryka Południowa). Dość nietypowe miejsce, jak na początek, jednak zdążyliśmy się przyzwyczaić do tego, że producenci kierują się naprawdę zagmatwaną logiką w przypadku udostępniania nowych wersji systemu dla swoich urządzeń.

Wersja oprogramowania to G903MUBU1APB5 i przeznaczona jest dla modelu o oznaczeniu kodowym SM-G903M. Musimy więc poczekać, aż Samsung przekaże europejskim użytkownikom Galaxy S5 Neo powiadomienie o możliwości pobrania oraz zainstalowania Androida 6.0 Marsmallow. Powinno to nastąpić w ciągu najbliższych tygodni.

Podobnie, jest w przypadku LG G Flex 2. Tym razem jednak to włoski oddział producenta poinformował o tym, że proces aktualizacyjny dla tego modelu niedługo ruszy. Oczywiście wiadomość ta dotyczy użytkowników w tym państwie, ale tu także jest tylko kwestią czasu, aż nowa wersja oprogramowania trafi do Polski.

LG G Flex 2 Android 6.0 Marshmallow

Źródło: YouMobileAndroidWorld przez gsmManiaK

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona