Ważne

Tak prezentuje się Honor V8 na żywo

Na temat Honor V8 wiemy już całkiem sporo. Znamy specyfikację tego smartfona, a także wiemy już, jak będzie wyglądał, dzięki pierwszym zdjęciom, które dotychczas wyciekały do sieci. Dzisiaj możemy natomiast przekonać się, jak telefon firmy Huawei wygląda na żywo. Jest na co popatrzeć.

Na początek może parę słów wyjaśnienia dla osób, dla których nazewnictwo najnowszych modeli smartfonów firmy Huawei jest nieczytelne. Otóż, na rynku w tym roku pojawią się dwa telefony z ósemką w nazwie – Honor 8 oraz Honor V8. Telefon Honor V8, jak dowiedzieliśmy się jeszcze w kwietniu, przeznaczony będzie wyłącznie na rynek chiński. Jego premiera zaś będzie miała miejsce już jutro – 10 maja.

huaweihonorv8-2

Co się tyczy modelu Honor 8, to będzie on dostępny na całym świecie (także w Polsce), a pojawić ma się na rynku dopiero w sierpniu. Zapewne jego premiera zbiegnie się z innym modelem, nad którym ma pracować chińska firma – Honor Y.

Zdjęcia Honor V8 zaprezentował właśnie chiński serwis MyDrivers. Może nie w jakości HD, ale za to z bonusem. Oprócz zdjęć prezentujących tył urządzenia zamieszczono również krótkie nagranie nowej funkcji, jaką ma oferować V8, czyli zdjęć 360 stopni. Coś jak rozbudowana wersja Live Photos z iPhone’a 6s.

huaweihonorv8-3

Warto zwrócić uwagę na zdjęcie prezentujące aparat Honor V8. Widać na nim zapowiadany wcześniej podwójny aparat główny 12 Mpix. Gdybyście byli natomiast zainteresowani pełną specyfikacją Honor V8, odsyłamy do wcześniejszego tekstu.

Źródło: MyDrivers

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona