Ważne

Maestria – piękna łamigłówka w stylu Monument Valley, od dziś za darmo

Gry zmuszające do myślenia są fajne. Gry, które pobudzają do myślenia i jednocześnie są ładne, są fajniejsze. Maestria sprawi, że nieraz podrapiesz się po głowie, ale kolejne etapy będziesz zaliczać z przyjemnością. I na Androida jest darmowa.

Jeśli mieliście do czynienia z grą Monument Valley, to skojarzycie ten styl graficzny: izometryczny rzut kamery, pastelowe kolory, prostota. W grze chodzi o zadzwonienie dzwonkami rozmieszczonymi na planszy w odpowiedniej kolejności. Z czasem mapy stają się coraz bardziej wymagające, a jest ich 160. Czas przy produkcji płynie miło, również dzięki miłej dla ucha muzyce – co wydaje się być oczywiste w wypadku produkcji, której głównym tematem jest właśnie muzyka.

Maestria dotąd kosztowała kilka złotych. Dziś zniesiono opłatę za jej pobranie, i nie jest to tymczasowa oferta. Zwykle obniżenie ceny do zera w sklepie Google Play oznacza, że deweloper nie będzie już dorzucał dodatkowej zawartości do aplikacji.

Jakkolwiek, gierka jest warta polecenia. Zebrała doskonałe oceny, cieszy oko i kusi łamigłówkami. Jedynym minusem jest potencjalny brak wsparcia w postaci aktualizacji, ale i tak warto ten tytuł wypróbować. Kto wie, może rzeczywiście uda się nam rozruszać nieco szare komórki?

Do pobrania TUTAJ.

źródło: androidpolice.com

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona