Ważne

Wyciekają grafiki przedstawiające Lenovo Moto X 2016

Jeśli dobrze pójdzie, to 17 maja możemy zobaczyć nie tylko Moto G 2016 i Moto G Plus, ale i Moto X 2016. W sieci pojawiły się bowiem grafiki, przedstawiające ten smartfon. Wyglądają one dość wiarygodnie, chociaż nie są ze sobą w 100% spójne. Mimo to, wskazywać to może na rychłą premierę urządzenia.

Design Motek z roku na rok ewoluuje, więc naturalnie mogliśmy spodziewać się czegoś nowego. Moto X 2016 wygląda jednak dość zaskakująco i… czytając komentarze można zauważyć, że większości osób design smartfona nie przypadł do gustu.

Nie da się ukryć, że jest on nieco “dyskusyjny”, chociaż z drugiej strony od razu przykuwa wzrok (tylko czy to dobrze?). Chociaż Motki nigdy nie miały zbyt wąskich ramek wokół wyświetlacza, to tym razem naprawdę mocno przesadzono. Przestrzeń pod ekranem jest naprawdę ogromna i można nawet pokusić się o stwierdzenie, że Lenovo niechlubnie udało się “przebić” pod tym względem HTC. Po drugiej stronie na szczęście jest (ale tylko nieco) lepiej.

Tył to już kwestia gustu – jednym się spodoba, innym nie. Głównym elementem jest oczko aparatu w towarzystwie podwójnej diody doświetlającej LED oraz duże, aczkolwiek “płaskie”, logo M. Wygląda również na to, że głośnik do multimediów także umieszczono na pleckach (na dole).

Kto wie, być może Moto X 2016 ujrzymy już 17 maja, razem z Moto G 2016 i Moto G Plus. Co prawda na temat tego smartfona wiemy tylko tyle, że zostanie wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM oraz system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow, ale producenci nie raz i nie dwa już nas zaskakiwali, prezentując coś, o czym nie wiedzieliśmy nic (lub bardzo mało).

Aktualizacja - 2016.05.09Pojawiły się nowe informacje na temat nowych przedstawicieli serii Moto X. Więcej szczegółów tutaj.

Źródło: hellomotoHK

Komentarze

 • Pawel

  Dopiero maj a już wiadomo że tytuł najbrzydszego telefonu 2016 roku dostanie Lenovo ;)

 • krzysiekb92

  Co do wariantu z kolorowym tyłem, to kiedyś w sieci Motorola umieściła wideo, jak jeden z fanów producenta robił tagi na Moto X Style.

  Przycisk z czytnikiem linii papilarnych to jej najgorsza część.

 • Jazir

  Tył – przepiękny, minimalistyczny, ale ciekawy i oryginalny, natomiast przód… Kyrie eleison… Boisko piłkarskie postanowili pod ekran wpakować, do tego ten brzydki czytnik. Oby to był tylko jeden z prototypów, choć fakt, że te grafiki wyglądają jak promocyjne nie daje wielkich nadziei. Pozostaje jeszcze liczyć na to, że na żywo wrażenie będzie lepsze. Ale dobrze nie będzie na pewno.

 • robson82

  a coś wiadomo o nowej Moto X Force ?

 • Tyle zmarnowanej przestrzeni z przodu… Mam wrażenie, że Lenovo idzie stylistycznie w stronę starych Nexusów od LG i, o ile Koreańczykom wyszło to, co tworzyli, tu to egzaminu nie spełnia… Coś czuję, że tytuł dla najbrzydszego telefonu tego roku, może zostać odebrany zasłużonej na tym polu g-piątce… :D

 • Kewin Karlos

  Lenovo jako producent smarfonów miało oficjalnie otworzyć swój dział w Polsce dwa lata temu. W swoich modelach nagminnie pomijają język polski. Robią co mogą, by nie przepadać za nimi ;)

 • stark2991

  Spokojnie, ludzie :)
  To jest jakiś fanowski render gdzie ktoś wziął tył z Moto X i przód z G4, oczywiście jedno i drugie jest znane tylko z wczesnych wycieków i ma mało wspólnego z końcowym wyglądem, a telefon z obrazków nigdy nie powstanie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona