Ważne

Lens Cover, dedykowane obiektywy do Galaxy S7, wreszcie wycenione

Sformułowanie mobilna fotografia z roku na rok przybiera nieco innego znaczenia. Kiedyś w grę wchodziło robienie zdjęć „małpką”, której wymiary były bardzo kompaktowe. Później doszły do tego smartfony ze świetnymi aparatami. Aktualnie na rynku zaczynają się pojawiać dedykowane obiektywy mobilne, jak te do Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge – Lens Cover.

Obiektywy zostały zaprezentowane w Barcelonie podczas MWC 2016, czyli już ponad dwa miesiące temu. Wciąż jednak nie było pewne ile przyjdzie nam za nie zapłacić oraz kiedy trafią do sprzedaży. Tymczasem akcesorium zaczęło się pojawiać na oficjalnych stronach Samsunga w poszczególnych krajach – w tym w Niemczech, gdzie przy produkcie dedykowanym dla Galaxy S7 widnieje również cena: 149,90 euro.

Tyle trzeba będzie zapłacić za cały zestaw zawierający etui (do którego montuje się, wkręca, obiektywy) oraz oczywiście dwa obiektywy: szerokokątny i teleobiektyw.

Na polskiej stronie Samsunga informacji na temat Lens Cover brak. Udało mi się jednak dowiedzieć, że obiektywy do Galaxy S7 będą dostępne w Polsce w połowie maja, natomiast do Galaxy S7 edge – na początku czerwca.

źródło: sammobile, Samsung.de

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona