Ważne

Orange: 1GB internetu za darmo na majówkę

Sieć Orange znana jest z tego, że wakacje, ferie i inne przeróżne okazje stara się umilić swoim klientom możliwością korzystania albo z bardzo tanich pakietów internetowych (3GB za 3 złote lub 6GB za 6 złotych – z takimi dotychczas mieliśmy do czynienia), albo nawet całkowicie bezpłatnych. Na majówkę Orange przygotowało niespodziankę w postaci darmowego pakietu dla każdego użytkownika oferty na kartę.

Bezpłatna paczka danych zawierająca 1GB będzie ważna trzy dni i będzie można ją aktywować tylko raz w trakcie trwania promocji. Ta z kolei będzie obowiązywała w dniach od 28 kwietnia (czyli od wczoraj) do 3 maja włącznie.

Aby otrzymać darmowy 1GB danych, należy wysłać SMS o treści INTERNET pod numer 80104. Czas aktywacji pakietu to maksymalnie 24 godziny.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci ofert na kartę w Orange, łącznie z Minutofon i Zetafon.

Dla przypomnienia, w zeszłoroczną majówkę klienci Orange mogli skorzystać z pakietu 2GB za 2 złote. Którą ofertę uważacie za lepszą?

źródło: telepolis

Komentarze

 • Arrczi

  1GB za darmo ok i 2GB za 2zł. też ok :)
  Dzięki za info.

 • ret

  Jak za darmo jak za SMS trzeba zapłacić…

 • Greg

  Redaktor trochę odwalił fuszerkę. Nie wszyscy, tylko ci co mają prepaida
  “W ofercie na abonament i mix ta promocja nie dziala. Darmowy 1GB jest dostepny tylko w Orange na karte. Kub dowolny starter Orange aby skorzystac z promocji.”

  • Przecież jest jak byk napisane, że dla wszystkich ofert NA KARTĘ.

   • Greg

    Artykuły zawierają błędy, jak ktoś je wykryje, to autor poprawia tekst , a potem daje komentarz, że to niby user nie umie czytać ze zrozumieniem.

    • Od samego początku było napisane “Na majówkę Orange przygotowało niespodziankę w postaci darmowego pakietu dla każdego użytkownika oferty na kartę” i “Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci ofert na kartę w Orange, łącznie z Minutofon i Zetafon”, więc proszę mi tu nie wmawiać, że było inaczej.

 • Jacek

  Dzięki!

 • ulter

  To w Areo 2 non stop jest za darmo, tylko 512 mb i captha trzeba wpisywać rtaz na godzinę ale zawsze coś.

  • Fedurrr

   Dokładnie. Śmigam na tym na tablecie 2 lata. Mają coraz ciekawsze oferty jeśli chodzi o pakiety. Połączenie resetuje jak dawniej nie trzeba już ręcznie przełączać lub korzystać z apk zewnętrznych. Zasięg lepszy niż 3g z Playa. Za darmo jest do końca roku?

  • dubil

   ten captha nie jest taki uporczywy, a poza tym nie ma co narzekac jak dają net za darmo.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona