Ważne

Promocja: Sony Xperia Z5 Premium z MIO MiVue 518 gratis

Sony Xperia Z5 Premium można nazwać przerostem formy nad treścią. Jest to pierwszy (i jedyny na razie) smartfon z ekranem 4K. Jego matryca wyświetla treści w tej rozdzielczości jedynie w przypadku zdjęć i wideo, natomiast standardowo interfejs – jedynie w Full HD. Tym bardziej może dziwić promocja, w ramach której można dostać gratis (można tak powiedzieć) wideorejestrator MIO MiVue 518, który… nie nagrywa w 4K.

Xperia Z5 Premium kosztuje aktualnie ok. 3049 złotych, z kolei sam MIO MiVue 518 – 399 złotych. Łatwo zatem wywnioskować, że standardowo za zestaw przyjdzie nam zapłacić ok. 3450 złotych. Okazuje się jednak, że w zaprzyjaźnionym sklepie oba urządzenia w paczce kosztują 3199 złotych (dokładnie tyle, co sam telefon jeszcze kilka dni temu).

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem Xperii Z5 Premium, a wideorejestrator również chodził Wam z tyłu głowy, zakup zestawu może się dla Was okazać całkiem ciekawym wyborem. W mojej opinii jednak spokojnie można kupić lepszego flagowca w tej cenie i nowszy rejestrator, bo ten konkretny jest już dość stary (jego premiera miała miejsce prawie dwa lata temu), ale wciąż oferuje bardzo dobrą jakość nagrań, co zresztą sami możecie ocenić oglądając przykładowe wideo na YouTube.

Recenzję Sony Xperia Z5 Premium przeczytacie pod tym adresem.

źródło: x-kom

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona