Ważne

Przedsprzedaż Huawei P9 rusza także w Play

Huawei P9 to kolejny ze smartfonów, który pretenduje do miana „Króla mobilnej fotografii”. Chiński koncern podjął współpracę z firmą, która od dawna zajmuje się produkcją aparatów, obiektywów i oprogramowania, czyli Leica. Co wyszło z takiego połączenia? Tego jeszcze do końca nie wiemy, ale jeśli Wy chcecie to sprawdzić sami, to już możecie zamówić P9 w Play.

Nowy flagowiec zaprezentowany został na konferencji, która odbyła się 6 kwietnia w Londynie. To jeden z nielicznych smartfonów, które pozwalają na zapis zdjęć w postaci plików RAW, czyli bezstratnych, bo bez kompresji. Wyróżnia go także podwójny aparat fotograficzny, który – jak już wspomniałem wcześniej – został przygotowany z firmą Leica. Co ciekawe, jeden aparatów robi zdjęcia kolorowe, a drugi monochromatyczne.

Więcej o samym aparacie, jego aplikacji i porównanie do Mate 8 przeczytacie TUTAJ. A już niedługo podobne porównanie Kasia przedstawi Wam porównanie możliwości aparatu do tego znajdującego się w Galaxy S7.

Jeśli zainteresował Was ten model i chcecie skorzystać z oferty Play, możecie go mieć od 1 zł przy abonamencie 149 zł lub 39 zł i miesięcznym zobowiązaniu 139 zł. Pozostałe ceny sprawdzić możecie na stronie fioletowego operatora. TU znajdziecie P9 w kolorze Titan, a TU w kolorze Silver. Jeśli ceny Was nie zachęciły, to może dorzucana przy przed sprzedaży karta microSD to zrobi. Wysyłki pierwszych egzemplarzy powinny się rozpocząć na przełomie kwietnia i maja.

Kupujecie telefony u operatora czy może wolicie te z wolnego rynku? Dajcie znać czy ta oferta Was zainteresowała.

Huawei P9 Huawei P9 PlusŹródło: blogplay.pl

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona