Prestigio MultiPad Wize 3027 za jedyne 249 złotych

Dawno nie byłam w żadnym elektromarkecie. I jest to prawdopodobnie całkiem spory błąd z mojej strony, bo zupełnie nie wiem, jakie urządzenia wystawione są na półce. Mogę się jedynie domyślać, że nic się w tym temacie nie zmieniło i znajdziemy tam, w zdecydowanej większości, modele tanie. A więc zapewne również nowość Prestigio, MultiPad Wize 3027, która właśnie zadebiutowała w naszym kraju.

Wize 3027 to tablet powstały z myślą o użytkownikach niewymagających, których głównym kryterium podczas kupowania tego typu urządzenia, jest niska cena. Tej, świeżo wprowadzonemu na polski rynek modelowi, odmówić zdecydowanie nie można – wynosi bowiem jedynie 249 złotych.

W tej cenie, jak wiecie, nie możemy spodziewać się wygórowanej specyfikacji. Otrzymujemy tu czterordzeniowy procesor Allwinner A33 o taktowaniu 1,2GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy o 64GB oraz 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości… cóż, 1024 x 600 pikseli.

Słabo wypadają głównie dwa aspekty: system operacyjny, w postaci Androida 5.1 Lollipop oraz akumulator, którego pojemność wynosi 2500 mAh. Aparaty również nie zachwycają, ale zdecydowanie nie muszą – 2 Mpix z tyłu i 0,3 Mpix z przodu.

Prestigio_Multipad_Wize_3027_(1)

źródło: info prasowe Prestigio

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona