Użytkownicy oferty "jeden na wszystko" w nju mobile z rachunkiem dostaną do wykorzystania nawet 39 GB co miesiąc
Ważne

Użytkownicy oferty „jeden na wszystko” w nju mobile z rachunkiem dostaną do wykorzystania nawet 39 GB co miesiąc

Często piszecie, że operatorzy zapominają o swoich stałych klientach i wszelkie, atrakcyjne promocje skierowane są wyłącznie do nowych użytkowników. Sytuacja ta zdaje się powoli zmieniać, o czym świadczą ostatnie posunięcia T-Mobile oraz Virgin Mobile. Również nju mobile zrobiło ukłon w stronę obecnych abonentów.

Posiadacze oferty „jeden na wszystko” z rachunkiem i korzystający z planu taryfowego nju buzz otrzymają co miesiąc, całkowicie bezpłatnie, dodatkowe 8 GB. Oznacza to, że łącznie dostaną oni do wykorzystania co najmniej 13 GB (5 GB w standardzie + 8 GB gratis) każdego miesiąca. Bonus przyznawany będzie przez maksymalnie 6 pełnych okresów rozliczeniowych (+ końcówka bieżącego w przypadku obecnych klientów). Niewykorzystany transfer nie przechodzi na kolejny miesiąc, czyli po prostu przepada.

Użytkownicy, mający aktywną usługę „im dłużej, tym lepiej”, są w jeszcze lepszej sytuacji, ponieważ ich pakiet danych jest zwiększany, gdy ich staż w sieci osiągnie odpowiedni próg. Wtedy ich łączny transfer, obejmujący również dodatkowe 8 GB, wyniesie tyle, ile zapisano w poniższej tabeli. Dotyczy to jednak tylko tych, którzy mają już włączoną tę usługę.

nju mobile

Promocja obowiązuje od dnia 26.04.2016 r. do 30.09.2016 r. Po wykorzystaniu całego pakietu danych, prędkość transferu spada do 64 kb/s.

Regulamin „promocji 13 GB” w ramach usługi „jeden na wszystko” w ofercie nju z rachunkiem

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona