Ważne

Teraz w Play ubezpieczysz wyświetlacz swojego urządzenia

Pewnie nie raz najedliście się strachu obserwując lot Waszego smartfona w stronę ziemi. Nic dziwnego, gdyż koszt wymiany ekranu to zazwyczaj kilkaset złotych. Na szczęście już od dziś (5 kwietnia 2016 roku) w sieci Play będzie można wykupić ubezpieczenie ekranu. Objętymi tą usługą są nie tylko smartfony, ale także tablety i laptopy. Koszt takiego ubezpieczenia to 5 zł na miesiąc.

Play jako kolejny operator wprowadza możliwość wykupienia ubezpieczenia ekranu dowolnego urządzenia. Polisę zakupić będzie można tylko przy podpisywaniu lub przedłużaniu umowy w salonie. Jej koszt to 5 zł miesięcznie i, co więcej, pierwszy miesiąc jest za darmo – niejako na zachętę.

pęknięty ekran w One E8

Cały proces wymiany odbywać się będzie w systemie door-to-door, czyli bez wychodzenia z domu – urządzenie ma być odbierane i dostarczane pod wskazany wcześniej adres. By dokonać zgłoszenia wystarczy (w ciągu 5 dni od powstania uszkodzenia) zadzwonić na dedykowany numer telefonu lub wypełnić formularz na stronie www. Co ważne, urządzenie naprawiane będzie do kwoty 600 zł i tylko w autoryzowanym serwisie, co nie powoduje utraty gwarancji. Koszt operacji to 59 lub 99 zł – zależny od ceny urządzenia.

Z naprawy można będzie skorzystać raz na 12 miesięcy, a umowę ubezpieczeniową będzie można wypowiedzieć w każdym momencie, lecz bez możliwości jej ponownego uruchomienia.

Często zdarza Wam się upuścić jakieś urządzenie? Skorzystacie z oferty ubezpieczenia w Play?

Ogólne Warunki Ubezpieczenia znajdziecie tutaj.

Źródło: blogplay.pl

Komentarze

 • No i uj. Podpisywałem nową, trochę drogą umowę z 3 miesiące temu. Ale telefonu nie mogę ubezpieczyć ;)

 • Adi28

  Do mnie zadzwoniła Pani z PLAY, ze niedawno wziąłem nowy telefon LG G4 i czy nie chciałbym go ubezpieczyć od upadków, kradzieży, zalania itp. Koszt miesięczny 39,90 zł. Powiedziałem że chyba ich pojebało.

  • Michał

   i bardzo dobrze jej powiedziałeś, bo chyba ich faktycznie pojebało..

 • DiaBel KrK

  A można podczas podpisywania ubezpieczyć telefon nie zakupiony w play ?

 • Tomasz Salich

  Ładnie z ich strony, szkoda tylko że koszt wymiany/naprawy ma ograniczoną kwotę i jeszcze trzeba do niej dopłacić. Btw do 600zł? Czyli nie opłaca się użytkownikom Samsungów Edge.

 • NobbyNobbs

  Lepiej uważać, bo te ubezpieczenia zawsze mają jakieś podpunkty, które sprawią że gwarancja nie przysługuje bo…. i tu masa powodów byle tylko głupi klient płacił 5zł miesięcznie i nic z tego nie miał.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona