Ważne

Wyniki konkursu ASUS – do kogo wędruje ZenFone Max i 9 powerbanków?

Opisz/przedstaw najgorszą sytuację, w jakiej może zabraknąć Ci baterii w smartfonie – tak brzmiało zadanie konkursowe, z którym postanowiło zmierzyć się ponad pół tysiąca osób. Tak, właśnie tylu uczestników wzięło udział w tym konkursie. Nieźle, nieźle! Dziękujemy Wam za to bardzo i… przejdźmy do ogłoszenia wyników!

Ale zanim to nastąpi – kilka słów wprowadzenia. Pomysły się powtarzały – najczęściej pisaliście/nagrywaliście/rysowaliście o baterii rozładowanej w momencie, gdy jesteście akurat w toalecie i zabrakło papieru toaletowego lub gdy dzwonili do Was z radia z informacją o wygraniu sporej sumy gotówki, ale nie mogliście tego sfinalizować, bo… no właśnie, padła bateria. Często też wchodziło w grę zrobienie sobie selfie na tle niespotykanego zjawiska lub z nietypową osobą. Szukaliśmy zatem prac, które czymś nas zaskoczą – wykonaniem, poczuciem humoru i pomysłowością. Ostatecznie z prac pisemnych, quizów, wykreślanek, komiksów, licznych grafik i nagrań wideo musieliśmy wybrać dziesięć prac. Prac, jak już wiecie, było mnóstwo, a obrady jury bardzo długie. Ale i owocne!

Z przyjemnością ogłaszam, że…

zwycięzcą konkursu jest… Maciej Piotrowski, którego pracę możecie obejrzeć poniżej. Maciej, wędruje do Ciebie ASUS ZenFone Max!

A do pozostałych dziewięciu wybranych przez nas zwycięzców trafią powerbanki ZenPower! Z racji tego, że z reguły nie podpisywaliście się imieniem i nazwiskiem, nie jestem w stanie w większości przypadków odgadnąć jak Was nazwać – zatem prace publikuję anonimowo (w momencie otrzymania danych zostaną podpisane). Zaznaczam, że kolejność bez znaczenia, a wszystkie grafiki są w oryginalnej rozdzielczości (wystarczy otworzyć w nowym oknie).

woskowyzombie-zenfastycznaenergia

Wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mejlowo.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona