Ważne

Wyniki konkursu ASUS – do kogo wędruje ZenFone Max i 9 powerbanków?

Opisz/przedstaw najgorszą sytuację, w jakiej może zabraknąć Ci baterii w smartfonie – tak brzmiało zadanie konkursowe, z którym postanowiło zmierzyć się ponad pół tysiąca osób. Tak, właśnie tylu uczestników wzięło udział w tym konkursie. Nieźle, nieźle! Dziękujemy Wam za to bardzo i… przejdźmy do ogłoszenia wyników!

Ale zanim to nastąpi – kilka słów wprowadzenia. Pomysły się powtarzały – najczęściej pisaliście/nagrywaliście/rysowaliście o baterii rozładowanej w momencie, gdy jesteście akurat w toalecie i zabrakło papieru toaletowego lub gdy dzwonili do Was z radia z informacją o wygraniu sporej sumy gotówki, ale nie mogliście tego sfinalizować, bo… no właśnie, padła bateria. Często też wchodziło w grę zrobienie sobie selfie na tle niespotykanego zjawiska lub z nietypową osobą. Szukaliśmy zatem prac, które czymś nas zaskoczą – wykonaniem, poczuciem humoru i pomysłowością. Ostatecznie z prac pisemnych, quizów, wykreślanek, komiksów, licznych grafik i nagrań wideo musieliśmy wybrać dziesięć prac. Prac, jak już wiecie, było mnóstwo, a obrady jury bardzo długie. Ale i owocne!

Z przyjemnością ogłaszam, że…

zwycięzcą konkursu jest… Maciej Piotrowski, którego pracę możecie obejrzeć poniżej. Maciej, wędruje do Ciebie ASUS ZenFone Max!

A do pozostałych dziewięciu wybranych przez nas zwycięzców trafią powerbanki ZenPower! Z racji tego, że z reguły nie podpisywaliście się imieniem i nazwiskiem, nie jestem w stanie w większości przypadków odgadnąć jak Was nazwać – zatem prace publikuję anonimowo (w momencie otrzymania danych zostaną podpisane). Zaznaczam, że kolejność bez znaczenia, a wszystkie grafiki są w oryginalnej rozdzielczości (wystarczy otworzyć w nowym oknie).

woskowyzombie-zenfastycznaenergia

Wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mejlowo.

Komentarze

 • smartmaniak

  Mistrzowskie prace!

 • Glee

  Tak z ciekawości mogę zapytać – jakim programem zrobiona została zwycięska praca ?

  • Longer

   Ponawiam pytanie..prace zacne ale animacja godna pierwszego miejsca.

   • Maciej Piotrowski

    Całość została wykonana w Adobe After Effects. Do poruszenia postaci użyłem dodatkowo zewnętrzny plugin – Duik

    • Lamarie

     Nie brałam udziału w konkursie, więc wypowiedzieć się mogę bez emocji. :) Genialna praca Panie Macieju! Gratuluję wygranej, bo to naprawdę zasłużone zwycięstwo. :)

     • Maciej Piotrowski

      dzięki :)

 • szefo1979

  Kasia, Skarbie
  czy żadna praca w formie 2 zdań nie zdobyła Waszego uznania?
  :(
  Gratuluję

  • Poziom prac graficznych i wideo był tak wysoki, że pisemne wypowiedzi zostały po prostu przyćmione.

   • Masz jakieś argumenty czy trollujesz?

    • Skoro nie ma żadnej tego typu pracy w 10tce, która zwyciężyła, to oznacza, że to mistrzostwo nie zostało osiągnięte. A tego oczekiwałabym właśnie od takiej 2-zdaniowej pracy.

     • Reżyser

      Chwila, chwila…obrazki smartfonów z Vaderem i Yodą to mistrzostwo? Czy typ z taśmą klejącą co woli pokazać, że dzwoni po Supermenów niż samemu sobie radzi?? TO chyba jaja jakieś, a na dodatek poza jedną pracą żadna nie jest drastyczna, prawdziwa ani merytorycznie przekonująca do “potrzeby” posiadania naładowanego telefonu. Nie mówiąc już o wyczerpaniu tematu, bo widać, że poza dwoma przypadkami nikt nie potrafi wyobrazić sobie sytuacji z życia wziętej. Z czego jedna jest nastawiona na sztampową sytuację i typowy konsumpcyjny styl życia. Aaa, zapomniałem, to nie zazdrość bo nagrody mnie walą.

     • Wybrane prace spełniają założenia konkursu i to właśnie one zostały wybrane spośród kilkuset przez jury.

 • Pau Lina

  yyy prace tandeta.

  szkoda tylko było mojego zaangazowania w pracę.

  • Proszę, nie mów tak – nie można się poddawać! Kiedyś to właśnie Tobie może się udać, więc nie przestawaj próbować :)

 • Sylwia Ziółkowska

  Szczerze mówiąc uważam, że moja praca była lepsza od połowy wygranych tu :D Szkoda, bo widzę mojego chłopaka 5 dni w miesiącu, a wymęczyłam go, żeby zrobić zdjęcia na konkurs, trochę zajęło nam to czasu :D Ale nagroda główna zasłużona :)

 • szpeniek

  Brawo all !

 • Sylwia Ziółkowska

  I jeszcze raz zerknęłam na wygrane prace- czym jak czym, ale jury przy wyborze estetyką zdjęcia/filmu/komiksu się nie kierowała:D Na niektórych jest taki bałagan, że nawet nie ma ochoty się tego czytać :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona