Ważne

Listonic, z dodawaniem produktów głosowo, dostępny również na tablety

Ludzka pamięć bywa mocno zawodna – zwłaszcza w dużych sklepach, gdzie poruszając się między półkami totalnie wariujemy i zapominamy, po co tak naprawdę się tam pojawiliśmy. By temu zapobiec, a przy okazji nie zerkać w stronę produktów, których tak naprawdę w zupełności nie potrzebujemy, kilka lat temu została wydana aplikacja Listonic. Od tego czasu korzysta z niej ponad milion osób. To świetny czas, by wprowadzić nowości – jedną z nich jest wersja na tablety.

Choć Listonic powstał w 2009 roku, wersja na tablety z Androidem pojawiła się dopiero teraz. I choć trudno w to uwierzyć, najważniejsze, że w końcu jest. Zwłaszcza, że ok. 40% użytkowników tabletów korzysta z nich w kuchni podczas przygotowywania posiłków. A to przecież właśnie wtedy uświadamiamy sobie, jakich produktów nam brakuje.

I tu z pomocą przychodzi Listonic, dzięki któremu w prosty sposób można stworzyć listę zakupów. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie dodana została do niego przełomowa funkcja – możliwość tworzenia list, czyli dodawania produktów (wraz z jednostkami i ilościami), głosowo. Jak działa dodawanie głosowe użytkownikom Google Now nie trzeba tłumaczyć. Gdybyście jednak nie wiedzieli, zerknijcie na wideo poniżej. Proste, intuicyjne i po prostu świetne rozwiązanie.

Tabletowy Listonic powstał zgodnie z Material Design i oferuje responsywny interfejs, dzięki czemu automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu. Jak to wygląda możecie zobaczyć na screenach z aplikacji:

Listonic dostępny jest zarówno na Androida, jak i iOS. Oczywiście za darmo. Co ważne, wkrótce (kwestia miesięcy) ma zadebiutować nowa wersja strony internetowej oraz aplikacja na zegarki inteligentne z Android Wear.

Korzystacie z Listonic?

źródło: Listonic

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Sprzedaż smartfonów BlackBerry ciągle spada

Podwojono za to przychody ze sprzedaży oprogramowania

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona