Lenovo znów tworzy sprzęt, obok którego trudno przejść obojętnie. Tym razem nietypowa YOGA Home 310

Muszę przyznać, że poczynania Lenovo na rynku urządzeń hybrydowych bardzo przypadły mi do gustu. Tablety Yoga z nietypową cylindryczną podstawką i dużym akumulatorem oraz ultrabooki Yoga z bransoletowym zawiasem i klapą obracaną o 360 stopni to jedynie najciekawsze z jej projektów. Okazuje się, że w przygotowaniu jest kolejne interesujące urządzenie, w którym będzie się coś wyginać, odchylać lub obracać.

Po Asusie Zenfone 3 (i wersji Deluxe) i Acerze Switch Alpha 12S, które przeciekły za sprawą strony Red Dot, przyszła pora na Lenovo Yoga Home 310. Urządzenie to jest nietypowe nie tylko ze względu na dużą przekątną wyświetlacza – 17,3″ (choć coraz częściej spotykaną), ale również samą konstrukcję.

Jak łatwo wywnioskować z grafiki tytułowej, Yoga 310 Home to produkt, z którego będzie można korzystać w czterech pozycjach (jak tablety z serii Yoga). Będzie go można powiesić, postawić tak, by był komfort oglądania ekranu lub, w innym wypadku, pisania na klawiaturze lub używać go jak tabletu.

Wygląda naprawdę ciekawie, ale zdecydowanie będzie to sprzęt przeznaczony do korzystania w domu – na kanapie czy w kuchni. Zatem można strzelać, że grupa odbiorców tego produktu będzie dość ograniczona.

Ale o tym dowiemy się w momencie oficjalnej premiery. Trudno gdybać na temat sprzedażowego sukcesu sprzętu, jeśli nie zna się ani jego parametrów technicznych, ani ceny (która często jest najistotniejsza).

źródło: tabletblog

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona