Ważne

Zapowiedź recenzji Razer Leviathan Mini

Od nieco ponad tygodnia testuję mobilny głośnik Razer Leviathan Mini. Jest dobrze. Nawet bardzo dobrze. Nie spodziewałem się, że taki głośnik może mieć aż tak dobry dźwięk. Dodajmy do tego niezły czas pracy na baterii i świetne wykonanie oraz bogaty zestaw sprzedażowy. Czy to gotowy przepis na sukces? Już teraz zapraszam do recenzji, która ukaże się w przyszłym tygodniu na naszym portalu.

Chciałbym abyście w komentarzach pod tym wpisem zadawali pytania i poruszyli aspekty, jakie mam dla Was przetestować i uwzględnić w końcowej recenzji poza standardowymi, takimi jak: zestaw sprzedażowy, jakość wykonania, czas pracy na baterii, jakość odtwarzanego dźwięku, wrażenia z użytkowania i podsumowanie.

Zapraszam i czekam na Wasze komentarze.

20160401_153929

Komentarze

  • Prima

    No zainteresowanie na tralala -jak zwykle. Ale czego można się spodziewać, jeśli w ‘standardowych’ aspektach nie ma takiego drobiazgu, jak ocena zasięgu. To pewnie marginalne w przypadku urządzenia bezprzewodowego – a może Pan redaktor jedyne ‘akcesorium’ bezprzewodowe jakie używał, to czajnik ?

    • Ocenę zasięgu znajdzie się we wrażeniach z użytkowania. To oczywiste, że w takim urządzeniu trzeba to uwzględnić. Napisałem ogólniki tylko.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona