Ważne

Zaczynamy testy Kingston Media Reader 3.0 i MobileLite Wireless G2

Wczoraj dotarły do mnie do testów dwa ciekawe urządzenia od firmy Kingston. Pierwszy z nich to czytnik kart pamięci Media Reader 3.0, natomiast drugi jest znacznie ciekawszy. Jest nim MobileLite Wireless G2. To bezprzewodowy czytnik kart pamięci, powerbank i router w jednym. Zobaczymy jak wypadną w moich testach.

Kingston Media Reader 3.0 to rozbudowany czytnik kart pamięci. Możemy za jego pomocą odczytać zawartość nie tylko kart microSD, których używamy w naszych smartfonach i tabletach, ale również SD, CF (Compact Flash) i Memory Stick.

Kingston MobileLite Wireless G2 z kolei to rozbudowane akcesorium, które może okazać się nieocenione podczas różnego rodzaju wyjazdów. Podładuje telefon, kiedy będziemy tego najbardziej potrzebowali (dzięki baterii 4640 mAh). Pozwoli podłączyć kabel Ethernet i utworzyć sieć WiFi dla urządzeń mobilnych (bardzo przydatne np. w hotelach, w których jest darmowy internet kablowy, a WiFi jest płatne – tak, wciąż takie istnieją). A do tego ma jeszcze czytnik kart pamięci. Sprawdzę czy w przypadku tego urządzenia sprawdza się powiedzenie, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

20160401_154032

Korzystacie z podobnych akcesoriów?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona