Ważne

OnePlus pokryje wszystko piaskowcem. Dosłownie wszystko

Denerwują Was wyślizgujące się notorycznie z rąk przedmioty codziennego użytku? OnePlus wie, że tak. Dlatego zamierza wszystko pokryć piaskowcem. Dosłownie wszystko.

OnePlus ma doświadczenie w stosowaniu tego materiału. Pokrył nim obudowy zarówno OnePlus One, jak i OnePlus 2 i trzeba przyznać, że rozwiązanie to zdaje egzamin, ponieważ smartfon rzeczywiście dużo pewniej leży w dłoni, a i o wiele trudniej „zmieść” go przypadkiem z gładkiej powierzchni – większe tarcie skutecznie ogranicza takie prawdopodobieństwo.

Idąc dalej tym tropem, OnePlus postanowił pokryć piaskowcem inne przedmioty codziennego użytku: etui dla iPhone’a 6/6S, kubek, mydło, a nawet podeszwy butów. Sprawi to, że już nigdy nie wyślizgną się one z rąk, a w przypadku tych ostatnich zapewniona zostanie dużo lepsza przyczepność. Zresztą – sami zobaczcie:

Każdy z prezentowanych przedmiotów będzie kosztował tylko 9,99 dolarów. Zamawiać można już etui dla iPhone’a 6/6S, natomiast pozostałe (kubek, mydło, buty) dostępne pojawią się na stanie już wkrótce.

Jak pewnie zdążyliście się zorientować, całość jest (w moim mniemaniu) bardzo udanym żartem z okazji Prima Aprilis. Nie jest on jednak zupełnie bez sensu, bowiem w dość sprytny sposób zareklamowano etui dla iPhone’a 6/6S, które pojawiło się w ofercie OnePlus na początku grudnia 2015 roku.

Źródło: OnePlus

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona