Ważne

Wyniki ankiety – średni czas pracy Waszych smartfonów to…?

Przed świętami zapytaliśmy się Was o to, na jak długi czas działania z dala od gniazdka pozwalają Wasze smartfony. Ankieta trwała kilka dni dłużej niż planowałam, bo stwierdziliśmy, że wydłużymy ją pomijając ten świąteczny weekend. Dziś nadszedł zatem czas, by przyjrzeć się jej wynikom.

Od razu powiem, że nie jestem zaskoczona wynikami ankiety. Najwięcej z Was opowiedziało się za czasem pracy wynoszącym między 3 a 4,5 godziny SoT (na włączonym ekranie). Właśnie taki czas działania średnio zapewnia większość testowanych przeze mnie smartfonów, choć – nie ukrywam – zaczyna się to powoli zmieniać i idzie ku lepszemu.

Co zresztą widać po wynikach – drugie miejsce zajął bowiem wynik SoT na poziomie 4,5-6 godzin, co już jest naprawdę dobrym wynikiem.

Trochę niepokojąco wygląda fakt, że czas poniżej 3 godzin zajął trzecie miejsce…

Szczegółowy podział poszczególnego czasu pracy możecie zobaczyć poniżej:

średniczaspracy-ankieta-2016

Zdziwieni?

Przy okazji przypomnę, że jeszcze do jutra trwa konkurs, w którym do wygrania ASUS ZenFone Max – szczegóły na jego temat znajdziecie w tym wpisie.

Komentarze

  • x1

    Czemu wyniki nie są posortowane wg przedziałów czasowych?

  • maniek122112

    No, no 9h SOT. Powiedz mi Katarzyno, na ile telefonów natknęłaś się w swojej karierze z takim czasem? Bo coś mi się wydaje, że tutaj co poniektórzy albo kłamczuszą albo mają większość funkcji powyłączane albo przerzucili się na bateryjne potworki w stylu Asusa Max.

    • Na niewiele :( Większość to tak 3-4h SoT i nic więcej. Ale oczywiście zdarzają się pozytywne wyjątki.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona