Ważne

Honor 7 i Honor 5X w ofercie T-Mobile

Z dostępnością smartfonów Honor u krajowych operatorów komórkowych bywa bardzo różnie. Na przykład Honora 7 dotychczas można było kupić wyłącznie w Plusie. Wreszcie jednak się to zmienia, bowiem trafia do ofery sieci T-Mobile. Podobnie zresztą, jak drugi z ciekawych modeli tej marki – Honor 5X.

Pamiętajmy jednak, że do ceny początkowej urządzenia należy doliczyć miesięczny abonament. Wszystkie kwoty znajdziecie w poniższej tabeli – taki sposób ich przedstawienia wydaje mi się najbardziej przejrzysty:

taryfa/urządzenie Premium+ Max+ Max Multi Relax Comfort Start
Opłaty 199,99 zł 149,99 zł 129,99 zł 99,99 zł 79,99 zł 69,99 zł 49,99 zł
Honor 7 - - 9 zł 199 zł 459 zł 599 zł 879 zł
Honor 5X - - - 9 zł 119 zł 259 zł 539 zł

Patrząc na powyższe ceny telefonów trzeba pamiętać o tym, że mowa jest o taryfach abonamentowych z umowami na 2 lata. Przypomnę jeszcze, że Honora 7 można kupić w wolnej sprzedaży za ok. 1500 złotych (cały czas dość mocno trzyma cenę), natomiast Honora 5X – ok. 1100 złotych.

Cennik telefonów w ofercie Jump – tutaj (PDF).

źródło: gsmonline

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

  • Diabeł

    Honor 5 x już od długiego czasu jest dostępny w plusie i nie wiem jak w innych sieciach,ale w plusie sporo modeli smartfonów jest bez brandu operatora i tych wszystkich śmieci,które potem zamulają telefon.

  • Honor 7 był dostępny wyłącznie w Plusie? W Orange np. też jest nie od wczoraj ;)

  • Julia Wit

    wow, dużo słyszałam ostatnio o tym modelu, podobno jest na prawdę porządnym sprzętem :)
    chyba warto zajrzeć na stronkę tmobile ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona