Ważne

Samsung testuje Galaxy S7 z procesorem Miediatek Helio X20

Premiery Samsungów Galaxy S7 i S7 edge już dawno za nami. Okazuje się jednak, że możliwe są kolejne wersje urządzenia z rodziny Galaxy S7. Wczoraj Grzegorz donosił Wam, że niedługo pojawi się S7 Active, a całkiem możliwe, że będzie jeszcze inna wersja tegorocznego flagowca.

Jak donoszą koledzy z portalu Tablety.pl, w Geekbench można znaleźć nowy model Samsunga o oznaczeniu SM-G930W8. Urządzenie to pojawiło się kilka razy w bazie benchmarku i ujawnia nam, że smartfon o tym oznaczeniu posiada 10-rdzeniowy procesor Mediatek Helio X20, który wspomaga 3 GB pamięci RAM. Wygląda na to, że Samsung testuje tańsze i słabsze wersje na wybrane rynki. Podobnie już zrobiło LG z modelem G5 i to samo szykuje HTC ze swoją „dziesiątką”.

S7_geekbench

Jak można było się spodziewać, wyniki S7 z procesorem X20 są gorsze od odpowiednika z Exynosem 8890. Nie można się temu dziwić, gdyż model SM-G930W8 ma do dyspozycji o gigabajt pamięci RAM mniej. Na tę chwilę trudno powiedzieć czy omawiany model Galaxy S7 trafi w ogóle do sprzedaży czy pozostanie tylko w fazie testów.

Źródło: Tablety.pl

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona