Ulefone Vienna już do kupienia. Znamy cenę

Niedawno pisaliśmy o ciekawym smartfonie chińskiej firmy Ulefone. Wiemy już znacznie więcej na temat tego urządzenia, które właśnie trafiło do sprzedaży. Cena jest całkiem zachęcająca.

Ulefone Vienna. 5,5-calowy ekran, kamera 13 Mpix Panasonic oraz ośmiordzeniowy procesor. Do tego standardy przekazywania dźwięku, zdaniem producenta, dostosowane do oczekiwań audiofilów. Z tym ostatnim to trochę przesada, bo jak zwrócili uwagę nasi czytelnicy, specyfikacja sprzętowa pod względem dźwięku nie jest raczej powalająca.

Smartfon chińskiego producenta Ulefone wpisuje się w ogólne standardy, jakie od jakiegoś czasu obserwujemy na rynku. Coraz ciekawsze okazują się bowiem telefony z Chin niż topowe, zwykle drogie, urządzenia, które dominują w naszym kraju. Ulefone Vienna ma być kolejnym takim urządzeniem, które przyciągnie do siebie użytkowników zainteresowanych solidnym hardwarem i przystępną ceną.

Urządzenie właśnie trafiło do przedsprzedaży i można je nabyć bezpośrednio ze stron Gearbest w cenie 200 dolarów – oczywiście w podstawowej wersji (32 GB pamięci). Całkiem sensowna cena jak za tego typu telefon. Zwłaszcza, że smartfon nie jest obciążony żadnymi kosztami przesyłki – także do Polski (w tzw. opcji Flat Rate Shipping).

Na dostawę trzeba będzie co prawda poczekać, bo nawet do 25 dni, ale z pewnością wiele osób zainteresuje się Ulefone Vienna. A Waszym zdaniem cena jest adekwatna do oferowanego urządzenia?

źródło: Gearbest

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona