Ulefone Vienna już do kupienia. Znamy cenę

Niedawno pisaliśmy o ciekawym smartfonie chińskiej firmy Ulefone. Wiemy już znacznie więcej na temat tego urządzenia, które właśnie trafiło do sprzedaży. Cena jest całkiem zachęcająca.

Ulefone Vienna. 5,5-calowy ekran, kamera 13 Mpix Panasonic oraz ośmiordzeniowy procesor. Do tego standardy przekazywania dźwięku, zdaniem producenta, dostosowane do oczekiwań audiofilów. Z tym ostatnim to trochę przesada, bo jak zwrócili uwagę nasi czytelnicy, specyfikacja sprzętowa pod względem dźwięku nie jest raczej powalająca.

Smartfon chińskiego producenta Ulefone wpisuje się w ogólne standardy, jakie od jakiegoś czasu obserwujemy na rynku. Coraz ciekawsze okazują się bowiem telefony z Chin niż topowe, zwykle drogie, urządzenia, które dominują w naszym kraju. Ulefone Vienna ma być kolejnym takim urządzeniem, które przyciągnie do siebie użytkowników zainteresowanych solidnym hardwarem i przystępną ceną.

Urządzenie właśnie trafiło do przedsprzedaży i można je nabyć bezpośrednio ze stron Gearbest w cenie 200 dolarów – oczywiście w podstawowej wersji (32 GB pamięci). Całkiem sensowna cena jak za tego typu telefon. Zwłaszcza, że smartfon nie jest obciążony żadnymi kosztami przesyłki – także do Polski (w tzw. opcji Flat Rate Shipping).

Na dostawę trzeba będzie co prawda poczekać, bo nawet do 25 dni, ale z pewnością wiele osób zainteresuje się Ulefone Vienna. A Waszym zdaniem cena jest adekwatna do oferowanego urządzenia?

źródło: Gearbest

Komentarze

 • |

  Nie mam jeszcze tego modelu, ale na podstawie Ulefone Power mogę stwierdzić, że firma dobrze rokuje, jakość jest naprawdę OK (nie to, co np. Homtom), wszystko chodzi bardzo płynnie, telefon doskonale spasowany, dobre materiały, ale… aparat, mimo zapewnień, że siedzi tam matryca Sony, jest po prostu beznadziejny. Zdjęcia nieostre poza środkiem kadru, zimne jak cholera, słabizna. Nie ma porównania z Meizu czy Xiaomi, widać, że chłopaki z Ulefone jeszcze zupełnie się za tę kwestię nie wzięli. Może i włożyli tam matrycę Sony, ale optyka i algorytmy obrabiające to, co z tego wychodzi, to jakiś żart.

 • Radier

  200 dolców za SoC 6753 to bardzo wygórowana cena. Możliwości audio póki co nie znamy. Android 6.0 już powinien być na pokładzie (aczkolwiek tu cześć winy spada na samego mediatek’a).

  Ogólnie zamawiać można, ale po pozytywnych recenzjach i tylko w przypadku kiedy zależy nam na dźwięku z słuchawek.

 • GRU

  kosztuje 165$ z przesyłka, na forum telchina jest link do innego dobrego sklepu

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona