Tyle będą kosztować dodatkowe moduły do LG G5

Wiemy już, że LG G5 kosztuje w Polsce 2899 złotych oraz że pierwsze egzemplarze powinny trafić do klientów 4 kwietnia. Jednak smartfon ten to również wymienne moduły. Niestety ich ceny pozostawały dla nas zagadką. Do teraz.

Już na wstępie muszę jednak zaznaczyć, że podawane kwoty dotyczą rynku południowokreańskiego. Oznacza to więc, że powinniśmy traktować je wyłącznie poglądowo. Tak czy inaczej, gdy moduły trafią do sprzedaży w Polsce, ich ceny nie powinny diametralnie odbiegać od tych, jakie ustalono dla rodzimej Korei Południowej.

Koszt wymiennej baterii to 35000 wonów (około 115 złotych bez podatku), LG Cam Plus 99000 wonów (około 310 złotych bez podatku), natomiast LG Hi-Fi Plus 189000 wonów (około 615 złotych bez podatku). Jak wspomniałem wcześniej, są to ceny na rynku południowokoreańskim i koszt poszczególnych modułów może w Polsce wyglądać zupełnie inaczej.

Przy okazji LG pochwaliło się, w jakim pudełku sprzedawany będzie G5. Trzeba przyznać, że to fajny akcent, który już przy pierwszym kontakcie zwraca uwagę na modułową budowę smartfona.

LG G5

Źródło: LG

Komentarze

 • ba

  Cenią się. To było do przewidzenia

  • Anty no life :)

   Dobrze ze apple tego nie robi, bo by ludzion nerek nie wystarczylo na moduly:)

 • someone

  LG Hi-Fi Plus za 615 zł ? To ja wolę kupić CAL!-e i fiio e11k i zostanie mi 200zł w kieszeni.

 • Anty no life :)

  Dobra informacja:) Ja osobiscie nienzamoerzam kupowac zadnego z tych 2 modulow, ale byc moze skusze sie na baterie. Na pewno kupie lg tone platinum, to gdy tylko sie pojawia. W nastepnej kolejnosci toccam 360 (ciakwr ile to mze kosztiwac), rolling bota i/lub gogle vr, ale to juz zoabczymy po oficjalnych testach. G5 za 2 tygodnie powinien juz byc w moich raczkach:)

 • jasiuc56

  Coraz bardziej podoba mi się ten LG G5.Polityka firmy zmierza w dobrym kierunku.Oby tylko moduły pasowały do następnej generacji…………

 • LCD

  Drogo, ciekawe jak będzie w Polsce jak doliczą wszystkie podatki. Bo może się okazać, że przez cenę jednak będzie to klapa.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona