Ważne

Tyle będą kosztować dodatkowe moduły do LG G5

Wiemy już, że LG G5 kosztuje w Polsce 2899 złotych oraz że pierwsze egzemplarze powinny trafić do klientów 4 kwietnia. Jednak smartfon ten to również wymienne moduły. Niestety ich ceny pozostawały dla nas zagadką. Do teraz.

Już na wstępie muszę jednak zaznaczyć, że podawane kwoty dotyczą rynku południowokreańskiego. Oznacza to więc, że powinniśmy traktować je wyłącznie poglądowo. Tak czy inaczej, gdy moduły trafią do sprzedaży w Polsce, ich ceny nie powinny diametralnie odbiegać od tych, jakie ustalono dla rodzimej Korei Południowej.

Koszt wymiennej baterii to 35000 wonów (około 115 złotych bez podatku), LG Cam Plus 99000 wonów (około 310 złotych bez podatku), natomiast LG Hi-Fi Plus 189000 wonów (około 615 złotych bez podatku). Jak wspomniałem wcześniej, są to ceny na rynku południowokoreańskim i koszt poszczególnych modułów może w Polsce wyglądać zupełnie inaczej.

Przy okazji LG pochwaliło się, w jakim pudełku sprzedawany będzie G5. Trzeba przyznać, że to fajny akcent, który już przy pierwszym kontakcie zwraca uwagę na modułową budowę smartfona.

LG G5

Źródło: LG

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona