HTC nie zwalnia tempa i aktualizuje kolejny smartfon - tym razem One E8 do Androida 6.0.1 - Tabletowo.pl
Ważne

HTC nie zwalnia tempa i aktualizuje kolejny smartfon – tym razem One E8 do Androida 6.0.1

Tajwański producent właśnie wypuścił aktualizację dla kolejnego swojego modelu. Tym razem ucieszą się właściciele plastikowego odpowiednika One M8, czyli One E8. Model ten otrzymał właśnie aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow.Jest to już kolejny z modeli HTC, który otrzymuje aktualizację do najnowszej wersji Androida, a przypomnę Wam, że został on zaprezentowany w połowie 2014 roku.

Tabletowo.pl HTC nie zwalnia tempa i aktualizuje kolejny smartfon - tym razem One E8 do Androida 6.0.1 Aktualizacje Android GSM HTC Nowości W skrócie

Aktualizacja jest dostępna z poziomu telefonu przez OTA (Over-The-Air) i jest podzielona na dwa etapy. Ze względu na rozmiary paczek z aktualizacją (57 MB + 1,06 GB) lepiej ściągnąć je przez WiFi. Proces instalacji obu tych paczek zajmuje prawie godzinę, więc lepiej uzbroić się w cierpliwość. Należy  też pamiętać, że instalacja wymaga sporo energii i telefon nawet po pobraniu paczki nie zacznie jej instalować, jeśli baterii będzie mniej niż 35%.

Nowa wersja Androida wprowadza wiele ulepszeń, takich jak funkcja Doze, czyli ulepszone zarządzenie energią, gdy telefon jest uśpiony, a także daje większą kontrolę nad uprawnieniami aplikacji. Wreszcie pojawiła się też opcja ponownego uruchomienia urządzenia, której wcześniej nie było. HTC wraz z aktualizacją Androida zaktualizowało także nakładkę HTC Sense do wersji 7.0. czyli taką, jaka jest we flagowym modelu M9.

Dajcie znać czy Wy też możecie już pobrać aktualizację i jak telefon sprawuje się po aktualizacji ;).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona