Ważne

10 GB za 10 zł z powrotem w ofercie Play. Ale na innych warunkach

Posiadanie smartfona w większości przypadków wiąże się z koniecznością wykupienia pakietu Internetu. Potrzeby użytkowników zauważalnie rosną, dlatego coraz częściej szukają oni ofert, w których dostaną do wykorzystania dużą paczkę danych. Swojego czasu Play oferował użytkownikom pre-paid pakiet 10 GB za 10 zł, jednak niedawno został on wycofany. Teraz oferta ta wraca, ale na nieco innych warunkach.

Tym razem będą mogli z niej skorzystać wszyscy. Wiąże się to jednak z koniecznością podpisania umowy na czas nieokreślony. Klient dostaje więc nową kartę SIM – promocja nie jest „dopisywana” do jego aktualnej oferty (czy to na abonament, czy na kartę). Użytkownik musi w takim wypadku posiadać urządzenie z Dual SIM-em lub podpisać umowę na 24 miesiące, z którą otrzyma również router (opłata za niego wynosi 10 zł miesięcznie).

Play 10 GB za 10 zł 2

Plusem tej oferty jest natomiast to, że jest ona elastyczna, czyli jeśli klient nie korzysta z Internetu, to po prostu za niego nie płaci (jeżeli jednak posiada router, to opłata za niego zostanie naliczona tak czy tak). Użytkownik otrzymuje do dyspozycji 10 GB każdego miesiąca.

Źródło: Play

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona