Ważne

Ogromny akumulator od ZeroLemon już dostępny dla LG V10

Czasy telefonów, które na jednym ładowaniu baterii wytrzymują tydzień, dawno odeszły w niepamięć. Są jednak sposoby, aby znacznie wydłużyć życie swojego smartfona. Firma ZeroLemon właśnie wprowadziła na rynek gigantyczną, bo oferującą pojemność aż 9000 mAh, baterię dla LG V10.

Rozładowujący się zbyt szybko smartfon to zmora naszych czasów. Nie pomoże szybkie ładowanie, noszenie ze sobą kabla do ładowania – zawsze trafimy na taką sytuację, kiedy telefon rozładuje się w najbardziej potrzebnym momencie. Zamiast przeklinać na producentów sprzętu warto zastanowić się, czy sami nie możemy przedłużyć czasu pracy baterii w telefonie.

Jeden z prostszych sposobów to zakupienie akumulatora wbudowanego w etui do telefonu. Zamiast nosić ze sobą osobny powerbank, o którym łatwo możemy zapomnieć lub go zapodziać, lepiej mieć dopasowany na stałe do smartfona zasilacz w formie zewnętrznej obudowy, która dodatkowo chroni urządzenie.

Firma ZeroLemon to producent ekstraordynaryjnych zasilaczy. Ostatnio pisaliśmy, że wypuściła ona na rynek etui z baterią 8500 mAh dla telefonów Galaxy S6 edge+ i Galaxy Note 5. Taka dodatkowa bateria pozwala nawet trzykrotnie wydłużyć pracę smartfonu. Ale 8500 mAh to nie było ostatnie słowo ZeroLemon.

Bateria ZeroLemon dla LG V10

Bateria ZeroLemon dla LG V10, fot. Amazon

Dowiadujemy się, że właśnie na rynek trafiły akumulatory 9000 mAh dla LG V10. Można je już nabyć za pośrednictwem chociażby Amazona za 60 dolarów. Po założeniu takiego etui nasz telefon nie będzie tylko dłużej pracował, ale będzie odczuwalnie grubszy. Całkowita grubość LG V10 wyniesie bowiem 17,8 mm – całkiem sporo jak na smartfon.

Grubość to nie jedyny mankament baterii ZeroLemon. Etui nie obsługuje modułu NFC, co skutkuje zablokowaniem tej technologii jeżeli założymy obudowę na telefon. W zamian oprócz ogromnej baterii otrzymujemy całkiem silne etui, które dodatkowo ochroni smartfon, a także obsługę szybkiego ładowania baterii. Warto?

źródło: Android Police

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona