10 GB Internetu w prezencie, tym razem w PLUSH na kartę

Wojna o klienta pomiędzy telekomami trwa w najlepsze. W ostatnim czasie prześcigają się oni w tworzeniu ofert i promocji, które przyciągną kolejnych klientów. A ci mają obecnie tak szeroki wachlarz propozycji, że decyzja o wyborze tej jednej, konkretnej nie jest wcale taka łatwa. Do walki staje również PLUSH, który hojnie nagrodzi każdego nowego użytkownika.

Aby skorzystać z promocji, należy zakupić odpowiednio oznaczony starter Plush na Kartę z taryfą Plush bez limitu. Następnie trzeba włączyć jedną z czterech cyklicznych ofert z pakietem Internetu:

 • Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB,
 • Rozmowy, SMS-y i 1 GB,
 • Internet, SMS-y i 9 gr/min lub
 • Internet i SMS-y.

Następnie automatycznie (w ciągu maksymalnie 24 godzin) przyznany zostanie bezpłatny pakiet 10 GB Internetu, który ważny będzie do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Po jego upływie zostanie on wyłączony, a niewykorzystany transfer przepada. Dodatkowymi warunkami otrzymania ww. pakietu jest posiadanie ważnego konta i minimum 1 grosza na nim.

Transmisja danych odbywa się w technologii LTE , HSPA+, HSPA, HSDPA, 3G (UMTS), EDGE oraz GPRS. Aby jednak korzystać z LTE, należy uprzednio włączyć taką funkcję przy pomocy krótkiego kodu *101*11*24# (i zatwierdzić go w ten sam sposób, w jaki nawiązuje się połączenie) lub poprzez infolinię 601102601 lub też przy użyciu Plus Online.

Po wykorzystaniu całego transferu, prędkość transmisji danych spada do (maksymalnie) 32 kb/s, ale wciąż jest ona bezpłatna, a użytkownik zostanie powiadomiony o tym fakcie stosowną wiadomością SMS. Korzystanie z portalu Plus.pl nie pomniejsza dostępnego transferu.

Promocja obowiązuje od dnia 12.10.2015 r. do dnia 31.03.2016 r.

Regulamin „Pakiet 10 GB gratis do startera”

Źródło: PLUSH

Te wpisy mogą Cię zainteresować:

Komentarze

 • Pshemysuaf

  Tylko dla nowych? Szkoda…

  • Tak, z tej promocji mogą skorzystać (niestety) tylko nowi klienci.

  • smartmaniak

   Pakiet 10zł za 10GB moim zdaniem powinien być obowiązkowo wprowadzony w każdej sieci. Sam jestem w plushu i bardzo brakuje mi dużych pakietów internetowych (np 10GB). Męczę się z 2GB za 15zł.

   • Pshemysuaf

    Witaj w klubie. 2GB to za mało…

 • 85d

  mam gdzieś starą Sim obecnie nieużywaną Plusa, która czeka na lepsze czasy. Stara taryfa “Plus na karte”… do tej pory nie wyszło nic lepszego od tego operatora. Pamiętacie te oferte? 29gr za całą rozmowe do Plusa ,cały dzień smsowania do Plus za 3gr, do tego smsy do innych sieci po 3gr za sztuke gdzie to wszystko dało się połączyć z roczną ważnością konta :) dobre czasy, dzisiaj już nie da się wrócić na tę taryfe- tym sposobem jeśli ktoś chciałby użytkować coś innego niż wszędzie wpychane no limity po 3 dychy miesięcznie to nie ma czego szukać u plusika, bo ten niestety nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Od tylu lat nie zmienia się nic, jakies plushe i inne badziewia, a najlepszą ofertą pozostaje taryfa z 2012 roku do której nowi użytkownicy nie mają dostępu. Dokąd zmierzasz Plusie.

 • Tyran1918

  Oferta Plusa na kartę jest według mnie nieciekawa przez to, że pakiety internetowe są drogie. Byłem w tej sieci kilka lat ale trzeba wreszcie zmienić operatora, bo ile można czekać na dobrą ofertę na kartę.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona