Ważne

10 GB Internetu w prezencie, tym razem w PLUSH na kartę

Wojna o klienta pomiędzy telekomami trwa w najlepsze. W ostatnim czasie prześcigają się oni w tworzeniu ofert i promocji, które przyciągną kolejnych klientów. A ci mają obecnie tak szeroki wachlarz propozycji, że decyzja o wyborze tej jednej, konkretnej nie jest wcale taka łatwa. Do walki staje również PLUSH, który hojnie nagrodzi każdego nowego użytkownika.

Aby skorzystać z promocji, należy zakupić odpowiednio oznaczony starter Plush na Kartę z taryfą Plush bez limitu. Następnie trzeba włączyć jedną z czterech cyklicznych ofert z pakietem Internetu:

  • Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB,
  • Rozmowy, SMS-y i 1 GB,
  • Internet, SMS-y i 9 gr/min lub
  • Internet i SMS-y.

Następnie automatycznie (w ciągu maksymalnie 24 godzin) przyznany zostanie bezpłatny pakiet 10 GB Internetu, który ważny będzie do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Po jego upływie zostanie on wyłączony, a niewykorzystany transfer przepada. Dodatkowymi warunkami otrzymania ww. pakietu jest posiadanie ważnego konta i minimum 1 grosza na nim.

Transmisja danych odbywa się w technologii LTE , HSPA+, HSPA, HSDPA, 3G (UMTS), EDGE oraz GPRS. Aby jednak korzystać z LTE, należy uprzednio włączyć taką funkcję przy pomocy krótkiego kodu *101*11*24# (i zatwierdzić go w ten sam sposób, w jaki nawiązuje się połączenie) lub poprzez infolinię 601102601 lub też przy użyciu Plus Online.

Po wykorzystaniu całego transferu, prędkość transmisji danych spada do (maksymalnie) 32 kb/s, ale wciąż jest ona bezpłatna, a użytkownik zostanie powiadomiony o tym fakcie stosowną wiadomością SMS. Korzystanie z portalu Plus.pl nie pomniejsza dostępnego transferu.

Promocja obowiązuje od dnia 12.10.2015 r. do dnia 31.03.2016 r.

Regulamin „Pakiet 10 GB gratis do startera”

Źródło: PLUSH

Te wpisy mogą Cię zainteresować:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona