Ważne

Kolejny element Huawei P9 na zdjęciach

Przecieki na temat nadchodzącego urządzenia można porównać do puzzli. Co jakiś czas dostajemy kolejny element i staramy się stworzyć z tego spójną całość. Czasami jest to jednak nieco trudniejsze zadanie, gdyż nie zawsze wszystkie „części” pasują do siebie. W ostatnim czasie „składamy” w ten sposób Huawei P9. Tym razem do „kolekcji” otrzymaliśmy jego metalową ramkę.

W tym roku większość producentów zdecyduje się dość znacznie odświeżyć (lub już to uczyniło) wygląd swojego flagowca. Zrobiło to już LG z G5 oraz Xiaomi z Mi5, a z dotychczasowych przecieków wnioskujemy, że podobne zamiary ma również HTC z One M10 oraz Huawei z P9. Nie wiadomo, co z Meizu i jego MX6, ale może się okazać, że lekki lifting zastosował jedynie Samsung w przypadku swoich Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge.

To już niemal pewne, że Huawei P9 przyniesie ze sobą powiew świeżości. Może nie będzie to rewolucja porównywalna z LG G5 (który chyba najbardziej różni się od swojego poprzednika), ale mimo wszystko w tegorocznym flagowcu znajdzie się sporo nowości, a wśród nich podwójny obiektyw aparatu głównego, czytnik linii papilarnych na pleckach oraz bardziej „obła” konstrukcja.

Tym razem do sieci wyciekły zdjęcia metalowej ramki, która oprócz tego, że okala smartfon, to równocześnie jest stelażem, „przytrzymującym” niektóre elementy wyposażenia. Na poszczególnych fotografiach widać ją z różnych stron, dzięki czemu wiadomo, że na prawym boku znajdą się klawisze do regulacji głośności oraz włącznik, na dolnej krawędzi głośnik mono, USB Typu C, mikrofon oraz port 3,5 Mini Jack, zaś na górze dodatkowy mikrofon. Lewy brzeg wydaje się być „pusty”, ale z pewnością znajdą się tam szufladki na SIM oraz kartę microSD.

Można się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne fotografie Huawei P9. Jego premiera zbliża się bowiem coraz większymi krokami, a to naturalna kolej rzeczy. Tak więc Stay tuned! i czekajcie na więcej!

Źródło: cnBeta

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona