Ważne

Promocja: Samsung Gear S2 o 200 złotych taniej

Gear S2 jest jednym z ciekawszych zegarków inteligentnych dostępnych na rynku. Może nie wygląda najładniej (w porównaniu choćby do Huawei Watch), ale oferuje obrotowy pierścień, z którego korzysta się niezwykle przyjemnie. Jeśli myśleliście o wejście w jego posiadanie, macie ku temu niezłą okazję.

Nie, niestety nie mówię o tym, że Samsung dodaje go do Galaxy S7 w przedsprzedaży, jak to jest w amerykańskiej sieci Verizon (u nas „tylko” okulary Gear VR). Ale promocja, o której chcę Was poinformować, i tak wydaje się interesująca – zwłaszcza, że cena Gear S2 dość mocno trzyma swój poziom.

Aktualnie Gear S2 w wersji sportowej kosztuje ok. 1349 złotych – również w porównywarkach cenowych. Tymczasem sklep x-kom oferuje nam promocję, w ramach której można nabyć ten zegarek o 200 złotych taniej. Wystarczy, podczas składania zamówienia, w odpowiednie pole wpisać kod rabatowy „gear-200”.

Promocja jest ważna do 13 marca lub do wyczerpania zapasów. Dotyczy wyłącznie wersji sportowej w obu wersjach kolorystycznych – białej i czarnej.

Na temat Gear S2 na łamach Tabletowo powstało kilka materiałów wartych uwagi w chwili, gdy zastanawiacie się czy urządzenie to jest dobrym wyborem. Zapraszam do następujących wpisów:

źródło: x-kom

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona