Ważne

Acer, oprócz budżetowców, prezentuje coś mocniejszego. Poznajcie model Liquid Jade 2

Zaledwie kilka chwil temu informowaliśmy o premierze dwóch budżetowych modeli od Acera – Liquid Zest oraz Liquid Zest 4G. Okazuje się, że zaprezentowano jeszcze jeden, ciekawy smartfon – Liquid Jade 2, czyli najnowszego flagowca tajwańskiego producenta.

Acer Liqud Jade 2 posiada 5,5-calowy wyświetlacz Full HD (1920×1080 pikseli) wykonany w technologii AMOLED i pokryty zakrzywionym szkłem Corning Gorilla Glass. Sercem smartfona jest sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808 wraz z 3GB pamięci RAM.

Użytkownicy do dyspozycji otrzymują 21-megapikselowy aparat główny z podwójną diodą LED i możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Na froncie znalazło się miejsce na 8-megapikselową kamerkę z szerokokątnym obiektywem. Na pliki zaimplementowano 32GB pamięci wbudowanej. W urządzeniu znajdziemy również moduł 4G, a całość dopełnia system operacyjny Android w wersji 6.0 Marshmallow.

Acer Liquid Jade 2 będzie kosztował około 500 euro. Niestety, z tego co udało mi się dowiedzieć, na chwilę obecną nie jest planowane wprowadzenie tego modelu do Polski.

Źródło: pocketnow

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona