Ważne

Storytel – audiobooki w abonamencie za 30 złotych

Są usługi VoD (wideo na życzenie), jest Spotify (streaming muzyki), Legimi bez limitu (dostęp do zbiorów książek, które możemy czytać w ilości jakiej chcemy i kiedy chcemy), a teraz także Storytel – usługa dająca nam dostęp do tysięcy audiobooków online. Na polskim rynku jest bardzo świeża – zadebiutowała właśnie dziś.

Zapytacie na pewno jak obszerna jest oferta pozycji dostępnych w języku polskim. Już odpowiadam na to pytanie – aktualnie dostępnych jest 600 tytułów w naszym języku. Na ofertę składa się jednak również 16 tysięcy audiobooków i 4 tysiące książek elektronicznych w języku angielskim. I, co najważniejsze, ma być stale rozszerzana o nowe pozycje.

W ramach miesięcznego abonamentu, który wnosi 29,90 złotych, użytkownik otrzymuje nieograniczony dostęp do całej biblioteki. Streaming odbywa się online, natomiast pięć wybranych książek można zapisać w trybie offline, by móc ich słuchać bez potrzeby połączenia się z internetem.

Usługa dostępna jest na smartfonach i tabletach z Androidem i iOS, jak również na sprzęcie z Windowsem. W aplikacji możemy zmieniać szybkość odtwarzania, włączyć automatyczne wyłączenie programu po ustawionym czasie słuchania, jak również, co bardzo istotne, przełączać się pomiędzy wersją słuchaną a czytaną, pod warunkiem, że dostępna jest także w formie ebooka.

Z usługi można skorzystać za darmo w ramach dwutygodniowego okresu próbnego – myślę, że to świetna okazja dla osób, które dotychczas nie potrafiły lub nie chciały przekonać się do konsumowania książek w ten sposób.

Ze Storytel na świecie korzysta ponad 200 tysięcy subskrybentów. Pan na najbliższe miesiące w Polsce to przede wszystkim zbudowanie rozpoznawalności marki oraz rozbudowywanie oferty dostępnej w języku polskim.

źródło: Storytel

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona