Ważne

Instagram wreszcie zaktualizowany o obsługę kilku kont użytkowników!

Wreszcie! To słowo ciśnie się na usta wszystkich osób, od których praca wymaga zarządzania kilkoma kontami użytkowników na Instagramie. Dotychczas bowiem w oficjalnej aplikacji można było korzystać wyłącznie z jednego, a by cieszyć się możliwością dodawania zdjęć z innych trzeba było korzystać z zewnętrznych programów. Na szczęście jednak wreszcie sytuacja uległa zmianie – zresztą, nie powinno być to dla nas zaskoczeniem, gdyż od kilku miesięcy funkcja ta była w fazie testów.

Jak informuje załoga Instagrama, w wersji aplikacji oznaczonej numerem 7.15, zarówno dla Androida, jak i iOS, można już korzystać z kilku kont użytkowników. Kilku, dosłowniej rzecz ujmując – z maksymalnie pięciu.

Dodawanie kolejnych kont jest bardzo proste – wystarczy przejść do ustawień, gdzie na prawie samym dole mamy opcję „Dodaj konto”. Klikamy, wpisujemy swoje dane – i gotowe. Przełączanie się pomiędzy kontami również jest bardzo intuicyjne – wystarczy, że tapniemy na nazwę użytkownika w lewym górnym rogu i otworzymy listę kont dodanych do Instagrama na danym telefonie.

A gdybyście chcieli mnie śledzić na Instagramie – zapraszam tutaj.

źródło: Instagram

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Samsung patentuje znak towarowy "Always On Display"

Nowa funkcja powinna wkrótce pojawić się w jego smartfonach

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona