Ważne

Oto prosty i szybki sposób, jak zgarnąć za darmo 2 GB Internetu

Każdy lubi dostawać coś za darmo, prawda? Właśnie pojawił się prosty sposób, żeby zgarnąć całkowicie za free 2 GB Internetu. Cała procedura jest banalnie prosta.

Jak niedawno informowaliśmy, T-Mobile wprowadził promocję, dzięki której użytkownicy ofert T-Mobile Na Kartę oraz Internet Na Kartę w T-Mobile po doładowaniu za minimum 25 złotych otrzymują w prezencie 10 GB Internetu na 30 dni. Jest to kusząca propozycja i ma na celu przekonać nowych klientów do wybrania oferty różowego operatora.

Aby im to jeszcze bardziej ułatwić, T-Mobile postanowiło rozdawać darmowe startery. Do wyboru są dwa:

T-Mobile Na Kartę Internet Na Kartę w T-Mobile 1

Jak łatwo się zorientować, zamawiając drugi z ww. starterów otrzymujemy w prezencie 5 złotych i 1 GB Internetu. Pakiet danych uruchamiany jest w momencie aktywacji karty SIM i jest ważny przez 5 dni. Po tym czasie zostanie pobrane dostępne 5 złotych z konta i przyznane kolejne 1 GB (niewykorzystany transfer z poprzedniego pakietu sumuje się z nowym), na następnych 5 dni. Oznacza to, że całkowicie za darmo możecie dostać 2 GB Internetu. Transmisja odbywa się przy użyciu technologii 2G/3G/LTE.

Aby otrzymać jeden ze starterów (trzeba uprzednio odpowiedni zaznaczyć), należy wypełnić ten formularz. Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych. Zgadzając się na otrzymanie darmowego startera, klient równocześnie zgadza się na komunikację marketingową ze strony T-Mobile (ale podane dane nie będą przekazywane innym podmiotom).

Źródło: T-Mobile

Komentarze

 • niconozomu

  2 GB? To 1-2 dni używania. Bez sensu.

  • Fedurrr

   Zależy dla kogo, gdyż każdy korzysta inaczej z swojego urządzenia, w domu to nawet na 1 odcinek serialu by nie starczyło w jakości do której się przyzwyczaiłem słuchać i oglądać, a np w pracy na przerwie czy na działce grze wifi nie ma 2gb do sprawdzenia poczty, newsów itp oraz dla gps by dojechać w nieznane 2gb może i na miesiąc starczyć.
   Sam mam aero2 w tablecie od 2 lat, a w smartfonie 2gb w gratisie za doładowanie i spokojnie mi starcza na miesiąc.

 • Danny

  Jako backup w jakimś mini routerze na wyjeździe ? Albo alternatywa dla aero. Jako podstawowy to faktycznie skromny pakiet

  • Dariusz Adamczyk

   w samym Aero2 jest darmowy pakiet 2GB na 20 dni (prędkość LTE).

 • Ron Adams

  Niestety u mnie ta promocja kuleje:mam prędkość 100kb 5razy wolniej od darmowego Aero.
  Moje zapytanie mailowe o powód jest w T Mobile ignorowane.

 • D-fens

  A jakie macie wyniki na speedtest.net w T-mobile? Mi przysłano kolejny zestaw Internet Dla Firm bez limitu – chciałem nim zastąpić Neostradę 10 mbit. Niestety blisko centrum Białegostoku będąc w zasięgu LTE (58% zasięg) raz udało mi się osiągnąć 8 mbit. Większość wyników oscyluje w okolicy 2-4 mbit i nie jest to stabilny transfer. Wysyłanie na poziomie 0.1 – 1 mbit (bardzo niestabilne). Jedynie PING jest bardzo dobry.

 • bukosz

  mam w Areo 2 za darmo ale 512 mb więc w sumie to by mi się przydało na chilę chociaż. Czy ktoś ma w Areo 2 lte?

  • komus

   z tego co się orientuję, to aero ma teraz jedną z lepszych ofert na rynku mobilnym. jak mi się skończy obecna umowa, to się mocno nad tym zastanowię

  • aramis22

   A jak z przepisywaniem tych literek co godzinę? Bardzo to uciążliwe?

   • bruks

    raz na godzinę to nie jest takie straszne, tak w oóle to zastanawia mnie do czego to służy, ktoś wie?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona