Ważne

Lenovo Tab 3 7 Basic – bardzo podstawowy tablet za 80 euro

W połowie października dzięki jednemu z urzędów certyfikacyjnych dowiedzieliśmy się, ze wkrótce na rynku powinien zadebiutować bardzo podstawowy, a co za tym idzie – tani tablet od Lenovo – Tab 3 7 Basic. Informacje te oczywiście się potwierdziły, a dziś mogę przekazać Wam, że sprzęt ten trafił do sprzedaży – na ten moment w krajach Nordyckich i w Niemczech.

Co ciekawe, stało się to dość niespodziewanie. Po wspomnianej wizycie w FCC (amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności) nie pojawiły się na tem urządzenia żadne informacje, a samo Lenovo nie zaprezentowało go oficjalnie. Okazuje się, że to nie przeszkadza we wprowadzeniu produktu na rynek.

Lenovo Tab 3 7 Basic, o oznaczeniu kodowym TB3-710F, jest bardzo tanim sprzętem – kosztuje zaledwie 80 euro. W tej cenie nie można spodziewać się fajerwerków – otrzymujemy jedynie czterordzeniowy procesor Mediatek MT8127 1,3GHz, 1GB RAM i 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Całością zarządza Android 5.0 Lollipop.

Reszta parametrów również nie rozpieszcza. Mam na myśli zarówno przednią kamerkę (0,3 Mpix), jak i tylną (2 Mpix) oraz grubość, która wynosi aż 9,9 mm. Na pokładzie modelu znalazło się miejsce dla 16GB pamięci wewnętrznej, WiFi, Bluetooth, slotu kart microSD oraz akumulatora o pojemności 3450 mAh.

lenovo_tab_3_710_2

źródło: tablet-news, notebookitalia

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona