Wiko VIEW

Planujesz odwiedzić Koreę Południową? Samsung chętnie wypożyczy ci Galaxy Note 5

Większość z Was zapewne nie miała okazji nawet “pobawić” się Galaxy Note 5. Cóż, urządzenie uparcie nie chce do nas dotrzeć, żeby każdy, kto chce, mógł mu się chociaż dokładniej przyjrzeć. Prościej więc chyba będzie wcielić w życie popularne powiedzenie: Nie przyszła góra do Mahometa, więc Mahomet przyszedł do góry.

Otóż Samsung, SK Telecom (jeden z miejscowych operatorów) oraz południowokoreańska organizacja turystyczna Korea Tourism Organization połączyli siły i przystąpili do programu Enjoy Mobile Korea. Polega on na wypożyczeniu turystom, którzy odwiedzą ten kraj, Samsunga Galaxy Note 5. Do tego otrzymają oni kartę SIM wraz z 1 GB Internetu do wykorzystania każdego dnia. Maksymalnie każdy chętny będzie mógł używać takiego zestawu przez 5 dni.

Warunki przystąpienia do ww. programu są dwa: po pierwsze, wymagana jest rejestracja na stronie Korea Tourism Organization, zaś po drugie należy wylądować na lotnisku w Seulu (Seul-Incheon). W każdym tygodniu z Enjoy Mobile Korea będzie mogło skorzystać około 250 turystów, co przełoży sie na około 12000 osób do końca tego roku.

Program ma ruszyć pod koniec lutego. Trzeba przyznać, że jest on nie tylko świetną formą promocji najnowszego Note’a, ale i dużym ułatwieniem dla turystów, którzy zamierzają odwiedzić ten kraj. Nie da się bowiem ukryć, że darmowy sprzęt i duża paczka Internetu mobilnego ułatwi eksplorację najciekawszych miejsc i zakamarków oraz ułatwi kontakt z najbliższymi, którzy pozostali w domach.

Natomiast jeszcze co do wstępu – oczywiście to bez sensu, żeby specjalnie lecieć do Korei Południowej, żeby poużywać Galaxy Note 5. Jeśli jednak planujecie tam pojechać w przyszłości, to ta wiadomość powinna Was ucieszyć.

Źródło: Yonhap News

Komentarze

 • Norbert Nowakowski

  nie ma się co dziwić że nie chcą go sprowadzić do Polski :
  -brak wymiennej baterii..
  -brak irdy…
  -brak slotu na micro SD..
  itp..

  • Jacek.P

   Kto używa Irdy w dzisiejszych czasach?

   • miku666

    Do obsługi telewizora dekodera odtwarzacza płyt IRDA inaczej podczerwień ZAPOMNIAŁEM pewnie jesteś z gimnazjum i nie wiesz co to jest irda

   • Norbert Nowakowski

    Jacku chyba Miku ci to objaśnił dosyć klarownie.. ;)

 • dafuq

  A co jak komuś się włączy cebula i wywiezie tego Note 5 do Polski?

 • Paweł Janiak

  Dzięki temu możemy wypróbować technologii multiwindow dzięki której możemy korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie. Dzięki niej możemy słuchać muzyki na youtubie i korzystać z komunikatora. Ambasador marki Samsung

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona