Ważne

Pakiet 1GB za 2 złote w Virgin Mobile

W listopadzie Virgin Mobile zaskoczył nas całkiem miłą promocją, w ramach której w ramach oferty #Freemium można było kupić pakiet 1GB danych za 2 złote. Dziś pakiet ten powrócił, ku uciesze użytkowników korzystających z tej oferty.

Z #Freemium sama korzystam na drugiej karcie, której używam przede wszystkim do testów smartfonów z dual SIM. Jest to o tyle przydatne, że całkowicie za darmo otrzymujemy co miesiąc 300MB danych, 30 SMS-ów i 30 minut, a pakiet ten odnawia się automatycznie. Jeśli go wykorzystamy, możemy wykupić dodatkowe pakiety.

Wśród nich standardowo jest pakiet 1GB internetu za 8 złotych. W ramach promocji jednak można go kupić za 2 złote. Nie ukrywajmy, to bardzo dobra cena.

Aby aktywować pakiet należy skorzystać z kodu *222*000*3*1# i zatwierdzić zieloną słuchawką.

Promocja jest czasowa – trwa do 24 stycznia.

źródło: instalki, Virgin Mobile

Komentarze

  • Michał

    Gdyby to była stała oferta to bym przeszedł na stałe. Świetne uzupełnienie freemium.

  • m

    Trzeba pamiętać, że pakiet jest ważny do końca ważności bieżącego okresu rozliczeniowego. Czyli jeśli bieżący pakiet przedłuża się za 2 dni, to po kupienium, te 2GB będą tylko na dwa dni.

  • olo

    Policzyłem sobie ile kiedyś kosztowało na rok to co dziś jest za darmo (no dobra… trzeba się doładować 5zł na rok) abonament 40złx12 + 360min x1.79zł+360sms x0.50zł+3.6GB (0.60zł za 100kB)…. Wyszło prawie 23 000zł :) – prawie 23 tysiące

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona