Ważne

Razer Nabu Watch – dwa ekrany zarządzane przez dwie różne baterie

Dwa ekrany, dwie baterie – brzmi dumnie i działa na wyobraźnię. W rzeczywistości jest zdecydowanie ciekawie i, powiedziałabym nawet, że rewolucyjnie. Jeszcze żaden producent nie zdecydował się na takie rozwiązanie. No dobrze, ale jak to działa?

Zegarek Razer Nabu Watch wyposażony jest w dwa wyświetlacze. Pierwszy odpowiedzialny jest za wyświetlanie godziny i informacji odnośnie daty i dnia tygodnia i, co najważniejsze, jest aktywny cały czas. Za jego czas pracy odpowiada wymienna bateria (CR2032), mająca działać przez nawet dwanaście miesięcy.

Na ekranie OLED poniżej (którego rozdzielczość to 128 x 16 pikseli) wyświetlane są wszelkiego rodzaju powiadomienia, informacje o liczbie kroków, etc. Za jego działanie z kolei odpowiedzialny jest akumulator litowo-polimerowy, który ma pozwalać na ok. tydzień pracy.

Razer Nabu Watch cechuje się odpornością na wodę do 5 atmosfer i upadki z wysokości maksymalnie 5 metrów. Ma akcelerometr, funkcję odpowiedzialną za monitorowanie snu, krokomierz, Bluetooth oraz możliwość wyświetlania powiadomień o połączeniach, wiadomościach, e-mailach oraz aktywnościach na Facebooku czy Twitterze.

Zegarek działa ze smartfonami z Androidem oraz iOS. Dostępny będzie w dwóch wersjach: podstawowej (polikarbon, z zielonym wykończeniem) – za 180 euro oraz Forget Edition (przyciski ze stali nierdzewnej, czarne wykończenie) – za 240 euro.

źródło: razer, pocket-lint

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona