Ważne

Withings Go – tracker aktywności z ekranem E-Ink

Nie każdy potrzebuje inteligentnego zegarka – części z nas wystarczy jedynie niewielkie urządzenie noszone, które będzie analizowało naszą aktywność bez „przeszkadzania” powiadomieniami. Z myślą o takich właśnie klientach firma Withings wprowadziła do swojego portfolio zegarek o bardzo prostej nazwie – Go.

W pierwszej chwili Withings Go wygląda jak zabawka – dostępne wersje kolorystyczne również nie pozwalają zmienić tego zdania. Przy bliższym poznaniu okazuje się, że ma w sobie coś, co może przykuć naszą uwagę – ekran E-Ink, dzięki któremu zegarek powinien oferować długi czas działania – producent mówi o nawet ośmiu miesiącach.

Jedno musimy ustalić: Withing Go w żadnym wypadku nie jest inteligentnym zegarkiem. Jest to wyłącznie tracker aktywności, którego zadaniem – poza wyświetlaniem godziny – jest liczenie kroków, śledzenie aktywności (biegania, pływania) i monitorowanie snu. Wszystkie dane zbierane są oczywiście w aplikacji mobilnej Withings Health Mate i wyświetlane na ekranie telefonu, do którego podłączony jest nasz zegarek.

Withing Go został wyceniony na 69 dolarów, a do sprzedaży trafi w pierwszym kwartale tego roku.

źródło: theverge,

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona