ZTE S2010A z małym „mankamentem” zawitał do TENAA

ZTE sukcesywnie rozszerza swoje portfolio. Teraz na horyzoncie pojawił się kolejny nowy model, tym razem oznaczony nazwą kodową S2010A. Będzie to przyzwoity budżetowiec, chociaż z jednym dużym mankamentem.

Żeby nie trzymać Was w niepewności napiszę, że chodzi konkretnie o system operacyjny, jaki odpowie za pracę smartfona – Android 4.4.4 KitKat. Wcale nie zdziwię się, gdy na Waszych twarzach pojawi się uśmiech, w końcu standardem w takich pozycjach jest Android 5.1 Lollipop, nie mówiąc już o tym, że dostępny jest też Android 6.0 Marshmallow (a nawet wersja 6.0.1).

Na szczęście pozostałe parametry ZTE S2010A już tak nie szokują. Na jego wyposażeniu znalazł się bowiem 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720×1280), czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5 GHz, 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB, aparat główny 8 Mpix z pojedynczą diodą doświetlającą LED, kamerka na przodzie 5 Mpix oraz moduł LTE.

ZTE S2010A ma wymiary 142,2×70,6×7,4 mm i waży 121 gramów. Na pewno zadebiutuje w złotej wersji kolorystycznej, choć podejrzewam, że dołączą do niej również kolejne. Na razie nie wiadomo nic o dacie premiery oraz cenie, ale jak to zwykle bywa, od wizyty w TENAA do oficjalnej premiery nie upływa dużo czasu.

Przypomnę, że czekamy również na debiut ZTE C2016.

Źródło: TENAA przez mgsm

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona