Ważne
Wiko VIEW

Wesołych Świąt!

Pogoda za oknami nas rozpieszcza. Około 10 stopni na plusie, słonecznie (choć miejscami bardzo mgliście) i brak nawet najmniejszych oznak śniegu (poza rejonami górskimi). Trudno uwierzyć, że to Boże Narodzenie… A jednak!

Z okazji Świąt, tradycyjnie już, chciałabym Wam złożyć, w imieniu całej tabletowej redakcji, najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia, radości, zadowolenia z życia – zarówno osobistego, jak i zawodowego i… ogromu miłości, bo to właśnie ona nadaje nam sens życia! Spędźcie  te Święta w rodzinnej atmosferze, z dala od wszelkiej maści elektroniki – urządzenia macie ze sobą codziennie, a najbliższych – niekoniecznie. Ale wierzę, że macie odpowiednio dobrane priorytety… :)

Wesołych, zdrowych i rodzinnych Świąt! I duuuużo dobrego jedzenia na stole ;) Udanych prezentów (pochwalcie się, co dostaliście!), ogólnej satysfakcji i uśmiechu na ustach – nie tylko na te świąteczne dni, ale też na co dzień. I odrobiny błogiego lenistwa…!

Redakcja Tabletowo.pl

Komentarze

 • Grzegorz Sztulpa

  Również życzę wesołych świąt redakcji, co prawda prezentów elektronicznych nie dostałem ale czekam na wyniki konkursu z myPhone Hammer AXE LTE :D- taka niespodzianka cieszyła by na lata :D.

 • Pawel

  Redakcji i współczytelnikom życzę Wesołych Świąt, wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzeń!

 • Malinka

  Nawzajem :)

 • ASSSZ

  聖誕節快樂

 • Wojtek Marchewka

  Także chcę wszystkim czytelnikom jak i twórcom tego portalu życzyć Zdrowych i Wesołych Świąt

 • Igor Domagała

  Ja poproszę lumię 950 XL ;)

Przeczytaj następny wpis

HTC One X9 oficjalnie zaprezentowany

Mediatek Helio X10, 5,5-calowy ekran oraz aparat 13 Mpix z OIS

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona