Ważne

Kolejne informacje, zdjęcia oraz film z HTC One X9 w roli głównej

Kilka dni temu pojawiły się zdjęcia, które w pełnej okazałości przedstawiły nadchodzącego HTC One X9. Do sieci dostały się jednak kolejne grafiki oraz film, na którym można zobaczyć, jak będzie działać ten smartfon.

HTC One X9 ma być 5,5-calowym urządzeniem, działającym pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow, dzięki procesorowi MediaTek Helio X10 oraz 2 lub 3GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkowników przeznaczone zostaną 16 lub 32GB miejsca na pliki, a zdjęcia będą mogły być wykonane dzięki 13-megapikselowej matrycy aparatu głównego lub kamerką frontową o matrycy 5 Mpix. Całość ma dopełnić akumulator o pojemności 3000 mAh.

Niemałym zaskoczeniem jest dla mnie to, że pod wyświetlaczem znajdziemy dotykowe klawisze funkcyjne, a nie, jak ma to miejsce niemal we wszystkich urządzeniach od HTC, że są one wyświetlane na dole wyświetlacza. Smartfon ma kosztować około 309 dolarów, a jego premiera może mieć miejsce już podczas targów CES na początku stycznia.

Poniżej zamieszczam film, na którym można zobaczyć jak Android 6.0 Marshmallow działa na tym urządzeniu. Niestety system nie grzeszy zbyt dużą płynnością…

Źródło: androidheadlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona