Ważne

Android 6.0 dla Galaxy Note 4 przedstawiony na filmie

Wczoraj dość zaskakującą informacją było to, że Samsung Galaxy Note 4 otrzymał aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Dziś zostało opublikowane wideo, na którym przedstawiono wszystkie nowości udostępnione w tej wersji systemu.

Bardzo zaskoczyła mnie wczorajsza wieść o tym, że zeszłoroczny Galaxy Note 4 dostał aktualizację do najnowszej wersji Androida. Jest to dziwne przede wszystkim ze względu na to, że S6, S6 Edge, S6 edge+ oraz Note 5, czyli tegoroczne, flagowe urządzenia, nadal cierpliwie czekają na Marshmallowa.

Aktualizacja wprowadza kilka dodatków znanych z najnowszej generacji Galaxy Note. Mamy zmieniony wygląd oraz funkcjonalność Air Command na wzór tych, które są w Note 5, dodano również możliwość wykonania notatki na wygaszonym wyświetlaczu. Zmodyfikowany został również wygląd nakładki oraz, niestety, po aktualizacji zaczęły pojawiać się błędy, a niektóre aplikacje zamykają się informując o błędzie.

Wszystkie zmiany dokładnie zostały pokazana na tym wideo:

Źródło: androidauthority

Komentarze

 • Artur

  Niezbyt dobrze to wyglada. Jak dla mnie ktos w samsungu cos pomylil i aktualizacja wyszla przypadkiem. Lagujacy system i wywalajace sie aplikacje… c’mon.

  • Gdzie wy tam widzicie lagi? Jeśli chodzi o ikonki ładujące się z opóźnieniem – to normalne, bo przy aktualizacji wyczyścił się cache ikon. Aktualizacja raczej nie wyszła przypadkiem, tylko jest typowym dla Samsunga testowaniem na użytkownikach w mniejszych krajach zanim się wypuści na większych rynkach. ;) Chyba że oczekujecie 60FPS na video nagranym w 30FPS…

   • Artur

    Jak to gdzie? A wysuwanie status bar? Klatkuje jak cholera, a otwarte aplikacje gdzie sa doladowywane podglady aplikacji?

    • Rupery

     Mam tego androida na note 4 i nic nie klatkuje. Ogarnij sie

     • Artur

      Ja komentuje tylko to co widze na filmie zalaczonym. Skad mam wiedziec jak dziala u Ciebie?
      Proponuję obejrzeć załączony filmik: 1:30 – 1:35; 2:42-2:45. Jeżeli tam nie widzicie klatkowania – proponuję udać się do okulisty.

     • Andrzej

      Masz 6.0? na Note4?

 • chcialbymciemydlic

  chodzi jak samsung spica

 • Lawstorant

  Touch wizz w formie :)

  • Andrzej

   Lagwizz ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona