Ważne

Ważna aktualizacja oprogramowania dla OnePlus X, która eliminuje kilka uciążliwych błędów

Cieszę się, że tak chętnie udzielacie się w komentarzach pod wpisami, ponieważ dajecie nam często znać o problemach, jakie występują w Waszych urządzeniach, a o których inaczej moglibyśmy się nie dowiedzieć – niestety nie urodziliśmy się Alfami i Omegami i nie jesteśmy w stanie wiedzieć wszystkiego. Za każdym razem staramy się jednak jakoś Wam pomóc i mam nadzieję, że również ten wpis Was ucieszy.

OnePlus poinformował właśnie o wypuszczeniu ważnej z punktu widzenia posiadaczy modelu OnePlus X aktualizacji, która naprawia kilka istotnych błędów oraz wprowadza pewne udogodnienia. Chodzi konkretnie o update systemu Oxygen OS do wersji 2.1.3. Poniżej lista usprawnień, jakie ze sobą wnosi:

  • wsparcie dla systemu plików exFAT na karcie pamięci,
  • możliwość przenoszenia całych aplikacji z i na kartę microSD,
  • usunięcie błędów występujących podczas wyjmowania karty pamięci ze smartfona, bez poprzedniego odłączenia jej,
  • poprawki z zakresu bezpieczeństwa,
  • ogólne poprawki i optymalizacja.

OnePlus poinformował jednocześnie, że to nie ostatnia aktualizacja i że użytkownicy mogą spodziewać się wkrótce kolejnych.

Najnowsza aktualizacja została udostępniona przez OTA na razie tylko około 10%, losowo wybranym, posiadaczom OnePlus X. Gdy producent upewni się, że wszystko działa poprawnie, wtedy trafi ona do reszty użytkowników. Ma to uchronić przed niecelowym wprowadzeniem dodatkowych błędów – w przypadku ich pojawienia się ucierpi mniejsza liczba osób, a Chińczycy łatwiej je „namierzą” oraz będą mieli czas na dopracowanie bugów. Jeśli natomiast wszystko zadziała prawidłowo, to OnePlus w ciągu 24-48 godzin rozpocznie globalne udostępnianie aktualizacji.

W podsumowaniu przedstawicielka producenta dziękuje użytkownikom za cierpliwość i pisze, że:

I know waiting can suck.

Źródło: OnePlus

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona