Ważne

ZTE Small Fresh 3 – kolejny 5-calowiec w metalowej obudowie i ze skanerem linii papilarnych

Z jednym ze znajomych (możecie go kojarzyć jako Dyrektor Twittera) mam niepisaną zasadę – raz w tygodniu pytamy ZTE na tym właśnie portalu mikroblogowym o dostępność smartfonów z serii Nubia w Polsce. Niestety, wciąż jesteśmy zbywani odpowiedziami, że „jak będzie coś wiadomo – poinformujemy”. Większą szansę polskiej premiery wydaje mi się, że ma najnowszy smartfon ZTE, aczkolwiek już nie tak bardzo interesujący.

ZTE Small Fresh 3, bo o nim mowa, to przedstawiciel dolnej-średniej półki cenowej. I stał się drugim zaprezentowanym dziś smartfonem zamkniętym w metalowej obudowie, ze skanerem linii papilarnych na tyle – pierwszym był oczywiście Xiaomi Redmi Note 3.

Small Fresh 3 przy wspomnianym modelu Xiaomi nie wygląda imponująco. Został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor Mediatek MT6735, LTE, dual SIM, tylko 8GB pamięci wewnętrznej, kamerkę przednią 8 Mpix oraz akumulator o pojemności 2800 mAh. Więcej danych na jego temat, na ten moment, nie ujawniono.

Najnowszy smartfon ZTE został wyceniony na 990 juanów (ok. 600 złotych bez VAT) i do sprzedaży trafi 4 grudnia. W obliczu innych ciekawszych i tańszych propozycji konkurencji, trudno uznać Small Fresh 3 za interesujący smartfon. Podzielacie moje zdanie?

źródło: gizchina, mydrivers

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona