Asus obniżył cenę Zenfone’a 2 do 1299 złotych

Początkowo sporadycznie, wyłącznie na weekendowe akcje, teraz już – na zawsze. A przynajmniej do końca tego roku. O czym mowa? O obniżce ceny flagowego smartfona tajwańskiego koncernu, Asusa Zenfone 2.

Od oficjalnej polskiej premiery Zenfone’a 2 minęło już kilka miesięcy, a ten wciąż trzyma cenę z tamtej chwili – 1499 złotych. W międzyczasie pojawiały się akcje specjalne, 3-4-dniowe, w ramach których można było go nabyć o 200 złotych mniej, czyli za 1299 złotych.

Teraz Asus zdecydował się obniżyć cenę tego produktu już bez żadnych wymówek typu weekendowa promocja. Wiemy, że na pewno do końca roku cena Asusa Zenfone 2 w rodzimych sklepach nie ulegnie zmianie.

W informacji prasowej Asus przekazał, że „niższa cena obowiązuje do końca tego roku”. Ciekawa jestem zatem jaka cena zostanie ustalona wraz z początkiem nowego, 2016 roku – czy wróci do pierwotnej, czy może jednak zostanie na tym poziomie, co teraz.

1299 złotych za Asusa Zenfone 2 to dużo rozsądniesza kwota. Zwłaszcza, że od momentu jego premiery liczba dostępnych alternatywnych smartfonów znacznie się zwiększyła.

źródło: Asus

te wpisy mogą cię zainteresować:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona