Ważne

OnePlus ogłasza konkurs, w którym można wygrać OnePlus X i tysiąc zaproszeń

Chociaż OnePlus X zadebiutował zaledwie trzy tygodnie temu, czyli stosunkowo niedawno, to – jak to bywa w bardzo szybko zmieniającym się technologicznym świecie – spora część użytkowników zdążyła już o nim zapomnieć (przyznaję się, że ja też). OnePlus postanowił więc przypomnieć wszystkim o swoim niedawno zaprezentowanym modelu.

Producent z okazji rozpoczęcia sprzedaży OnePlus X w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest 1000 zaproszeń upoważniających do zakupu tego smartfona w wersji Onyx oraz jeden egzemplarz tego produktu. Na szczęście dla wszystkich zainteresowanych tym modelem z oferty producenta mogą skorzystać nie tylko Amerykanie i Kanadyjczycy, ale mieszkańcy wszystkich krajów, do których OnePlus wysyła swoje urządzenia. Oznacza to więc, że również Wy możecie wziąć udział w tym konkursie!

Zasady są bardzo proste: najpierw należy pobrać ze Sklepu Google Play lub App Store aplikację Reflexion. Jest to program, wykorzystujący zarówno przedni, jak i tylny aparat w urządzeniu, przy użyciu których tworzy coś na kształt kolażu. Kiedy już zrobicie swoje reflexion, należy udostępnić je na Instagramie i opatrzyć #reflexionapp@oneplustech. Na końcu musicie jeszcze wypełnić ten formularz, w którym podajecie swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz kraj. Tematyka kolażu ma dotyczyć aktualnej pogody za oknem, czyli akurat w naszym przypadku – jak wygląda jesień w Polsce.

OnePlus X Reflexion

Pamiętajcie, że musicie się bardzo pospieszyć, jeśli chcecie wziąć udział w konkursie. Kończy się bowiem już jutro (tj. 20 listopada) o 23:59 GMT.

Źródło: OnePlus

Komentarze

 • Andrzej Guźniczak

  Mam ten telefon od tygodnia i śmiało mogę go polecić. Naprawdę ładny i wydajny telefon dla każdego kto nie potrzebuje komputera w kieszeni i stawia na design – nawet mimo kilku wad.

  • Efflictim

   Jakich wad? a mocno sie palcuje?

   • Andrzej Guźniczak

    Poza tym że jest śliski i potrafi wyślizgnąć się z dłoni to myślę że reszta wad jest raczej wadami systemowymi i uda im się załatać: nie widzi karty pamięci, nie rozpoznaje wszystkich urządzeń Bluetooth.

    • Efflictim

     ok dzieki

    • Piotr

     Widzi karty pamięci, ale nie można przenieść aplikacji. Mp3, zdjęcia itp bez problemu działają

 • Nottenick

  Czy nie uważacie tego za absurdalne, że producent organizuje akcję promocyjną swojego urządzenia w którym jedną z wygranych jest de facto możliwość zakupu tego urządzenia “poza kolejnością”? Jakby opowiedzieć to komuś nieznającemu tego tematu to mógłby pomyśleć, że to jakaś nigdny nie nakręcona scena Barei z głębokiego PRLu…

  • smartmaniak

   Nie. Ja tak nie uważam. Zaproszenie jest śmiesznie łatwo dostać. Gdyby nie one zapewne oneplus sprzedawał by telefony których jeszcze nie zdążył wyprodukować (fabryki by nie nadążały) przez co realizacja zamówienia trwała by bardzo długo. A tak zamawiasz i za 5 dni telefon jest u Ciebie.

   • gosc

    ja zgłosiłem się po zaproszenie w zeszły czwartek na oficjalnej stronie oneplus.net zamówiłem telefon w niedzielę wieczorem a dzisiaj już kurier ma mi dostarczyć mojego oneplus x

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona