Dedykowana stacja ładująca do Apple Watch i specjalne karteczki, które zamienią iPhone'a w retro notatnik - Tabletowo.pl

Dedykowana stacja ładująca do Apple Watch i specjalne karteczki, które zamienią iPhone’a w retro notatnik

Dedykowane akcesoria i gadżety do posiadanych przez użytkowników sprzętów cieszą się ogromnym powodzeniem. Część z nich jest autorstwa tego samego producenta, od którego posiadamy smartfon czy tablet, ale i nie brakuje takich, które sprzedają firmy czasem nawet bardzo luźno związane z segmentem urządzeń mobilnych.

Dedykowana stacja ładująca do Apple Watch

Pierwszy inteligentny zegarek ze stajni giganta z Cupertino zadebiutował w sprzedaży w Polsce na początku października. Teraz producent rozpoczął dystrybucję dedykowanej ładowarki bezprzewodowej do Apple Watch.

Stacja ładująca – jak nazywa ją producent – umożliwia ładowanie zegarka w dwóch pozycjach: „na leżąco” lub na boku z zapiętym paskiem. Ustawiony w drugiej pozycji automatycznie przechodzi w „tryb szafki nocnej” (ciekawe, czy to błąd w tłumaczeniu na oficjalnej stronie, czy naprawdę się tak nazywa, bo brzmi dość… dziwnie). Wtedy też może służyć za budzik, co wydaje się całkiem ciekawym i sensownym rozwiązaniem.

Stacja „pasuje” do Apple Watch zarówno w rozmiarze 38, jak i 42 mm. Z zasilaczem łączy ją standardowy przewód, czyli złącze lightning-USB, który dołączany jest w zestawie. Cena opisywanej bezprzewodowej ładowarki wynodi 379 zł i aktualnie dostępna jest tylko w kolorze białym.

Jeśli natomiast szukacie tańszej alternatywy, to możecie wybrać Elevation Lab NightStand za 149,95 zł, która jest „stojakiem” dla Apple Watch, a ładowarkę trzeba „podpiąć” bezpośrednio do niego.

Karteczki, które zamienią iPhone 6/6S i 6 Plus/6S Plus w retro notatnik

Jeśli należycie do grupy osób, które mimo posiadania smartfona i/lub tabletu nadal o wiele chętniej sięgają po „tradycyjne” metody zapisywania numerów telefonów, ważnych myśli, nagłych pomysłów czy notatek na wykładach na uczelni to propozycja ze sklepu Photojojo jest dla Was idealna.

Jedyny warunek, jaki musicie spełnić, to posiadanie iPhone’a 6, 6S, 6 Plus lub 6S Plus. Za 8 dolarów możecie dokupić specjalne karteczki, przyklejane na plecki urządzenia, które zamieniają go w retro notatnik. Jedynym problemem, z jakim możecie się spotkać, to ewentualne zawijanie się kilku pierwszych karteczek przy wkładaniu smartfona do kieszeni lub torby.

Jeśli podoba się Wam ten pomysł, musicie udać się na stronę Photojojo (link w źródle) i zamówić tyle kompletów, ile tylko chcecie. Cena jednego to 8 dolarów. Sklep oferuje też wysyłkę do Polski (trzy opcje do wyboru, najtańsza około 11 dolarów).

Źródło: Apple 1, 2, Photojojo

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona